Wpis z mikrobloga

jak wywołać awanture w domu? xD
w TVPis #!$%@? ze dzieci w Niemczech z polskich rodzin odbierane i oddawane do rodzin muzułmańskich są. Na to ja pytam w eter czy muzułmańskie rodziny są jakieś gorsze no i się zaczęło xD
Że może te polskie rodziny nie życzą sobie żeby ci zboczeńcy wychowywali ich dzieci
to pytam sie, czemu #!$%@? patologie, jakby nie #!$%@? patologii to by im dzieci nie odebrali i dodaje, ze dobrze wiedzą (moi rodzice) jacy ludzie wyjeżdżają z polszy na zachód, bo im opowiadalem co i kogo spotykam na emigracji i moj brat co spotykal w Holandii, Belgii i Nadrenii xD nadeszła lekka zmiana tematu i hur dur, a co pedały dzieci chcą wychowywać, to ja znów pytam w czym pedały są gorsze, że nie mogą zaadoptować dziecka, to uslyszalem zeby sobie zrobili dziecko jak chca, to zapytalem co z "normalnymi" rodzinami ktore nie moga miec wlasnego dziecka czy tez nie moga sobie zaadoptowac dziecka? czy to znaczy ze dzieci moga adoptowac tylko rodziny ktore moga sobie zrobic? czy w ogole dzieci nie wolno adoptowac? xD
i szambo wyebao xD
xD
#logikapis #bekazkatoli #bekazprawakow #polskazasciankiemswiata
  • 7
@wybielacz_ekstra: no od tego zaczęła się dyskusja. w wiadomościach czy czymś przedstawili rodzinę której dzieci zostały odebrane przez jungendamt, następnie powiedziano, że zdarza się, że dzieci te zostają oddane do adopcji, a w śród rodzin adoptujących takie dzieci są rodziny muzułmańskie. Na to ja zapytałem, czym się różnią rodziny muzułmańskie od innych rodzin w tym żydowskich, chrześcijańskich czy ateistycznych, że zasługują na wyróżnienie w reportażu i się zaczęło