Wpis z mikrobloga

Czy ja mam wrażenie, że nawet gdyby sami rządzący tą partią wyszli na środek i powiedzieli, "#!$%@?ć Was polaczki, weźmiemy sobie po 100 milionów od głowy na swoje konto, hehe, bo tak i co nam zrobicie", to i tak mieliby 30-35 % w sondażach? Czy Polacy mają jakieś skłonności masochistyczne czy o co chodzi?


https://www.rp.pl/Polityka/181119409-Sondaz-PiS-poprawia-wynik-Zwieksza-przewage-nad-Koalicja-Obywatelska.html

#pytanie #neuropa #4konserwy #bekazpisu #polityka
źródło: comment_6tU0ZPpZnWfPL8eL8Ca5BZtmj761pc0D.jpg
  • 25
@maly_ludek_lego
@adgebworthy

To też świadczy o nieudolności opozycji i o tym, że ich program nie jest atrakcyjny dla Polaków.

Polska to zawsze był i będzie jeszcze długo narodowo katolicki kraj. Obrażanie Polaków, plucie na kościół, rozwiązywanie marszów patriotycznych, latanie na skargi do UE, sciaganie uchodźców, gendery. A później zdziwienie, czemu nowoczesna ma 7% poparcia (to zaledwie o 2,5% więcej niż pogardzany wszędzie JKM).

Nie oceniam, tylko pisze jak jest. Z Polakami trzeba
@mistrz_tekkena: Opozycja jest nieudolna bo nie daje większego socjalu niż PiS? Zobacz, że mamy obecnie z jedną większych afer IIIRP, kolesiostwo niespotykane za poprzednich rządów, a ludziom to nie przeszkadza. Nie dlatego, że opozycja jest słaba tylko dlatego, że ludzie boją się opozycji i utraty 500+ czy niższego wieku emerytalnego. Ludziom chodzi o kasę, a nie o to, że Tusk do kościoła nie chodził. To jedynie interesuje twardy elektorat PiS.
@maly_ludek_lego: największym dramatem polskiej sceny politycznej jest to, że wymieniają się na niej w kółko te same siły. I te same siły w kółko kręcą lody, aż do momentu, w którym przegrają w tego aferowego berka i spadną z rowerka. Wtedy przychodzi ten drugi i robi to samo, aż spadnie z rowerka. I tak to się kręci, z utrzymaniem zasady "#!$%@? #!$%@? łba nie urwie". Goście bawią się w najlepsze, a
kolesiostwo niespotykane za poprzednich rządów


@Marek_Licyniusz_Krassus: no śmiechłem. Zapomniałeś już, jak dwóch panów jakieś 4 lata temu rozmawiało sobie o sterowaniu NBP i to się "przypadkiem nagrało"?
Przecież to jest wałek jakich już kilka było i sądząc po sytuacji w polskiej polityce - jeszcze kilka będzie.