Wpis z mikrobloga

jego ostatnie filmiki sa w konwencji 'Polska jest super, hiper, mega fajna' - żadnych wad nie widzi, małowiarygodny sie stal


@aleksc: Przez ostatni rok dziesiątki takich wyrosło, wyczuli łatwy chajs i grają na emocjach. Popierdzą trochę do kamerki w laptopie i kasa spływa. Zgadnij na kogo by nadawali gdyby narracja była odwrotna
@mleko3-2procent raczej to działa bardziej na dzieci i osoby dorosłe które zatrzymały się w rozwoju. Nikogo normalnego takie miniatury nie zachęcają. Mi się to w sumie podoba, jak widac na miniaturce głupi ryj, to znaczy że nie warto oglądać. Sami się oznaczają
Ale mnie #!$%@?ą te jego powykręcane mordy na miniaturkach. Naoglądał się amerykańskich jutuberów i teraz każdy nowy film musi promować swoją małpią mordą. Raz człowiek z ciekawości kliknął w miniaturkę i teraz do końca świata będzię widział jego mordę na głównej.

Ha tfu.


@Nawrotex: gdyby nie działało to by tego ne robili
@Nawrotex: ja zauważyłam jeszcze nasranie strzałek w miniaturkach, które są kompletnie zbędne, zastanawiam się, czy to też jest jakaś preferencja algorytmu.
Ile to ja juz kanałów poblokowałam za te durne rozdziawione japy