Wpis z mikrobloga

Kolejna prawidłowość na mirko, którą można zaobserwować u #rozowepaski. Za każdym razem, gdy ogłaszane są wyniki eksperymentu #tinder i zostaje udostępniony wizerunek fejkowego Chada padają komentarze w stylu:

ha, serio? On nawet przystojny nie jest.

Co z tego, że fejk jest w parach większości różowych, którym się wyświetlił. Wniosek - Mirabelki brzydzą się Chadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow
źródło: comment_6wGYQ4lKP3GSpQXA5luZu5DQvWKP6OEr.jpg
  • 26
@DoDoLot: tzw. wyparcie, albo jakieś poczucie wyjątkowości

nie wiem dlaczego, ale zauważyłem to zwykle u kobiet, facetowi jakby się pokazało jak wygląda taka twarz eksperymentu to byłoby

no no, hehe skąd masz zdjęcia????? pytam z hehe ciekawości.... w sensie zaraz se zwale konia do tego


może to wina, że chyba mężczyźni są większymi spermiarzami xD
@niochland: tez nie do konca

zobacz sobie komentarze pod zdjeciami ladnie zrobionych lasek albo modelek - ile jest tekstow, ze zbyt sztuczna, ze pustak czy tam ze chuda

ale fakt, na pewno jest to na mniejsza skale niz u kobiet
@DoDoLot: Zwykłe wyparcie, wiedzą, że są zbyt mało atrakcyjne by taki na nie chciał spojrzeć. W mojej byłej pracy był typ taki typowy 8-9/10, którego foto mogłoby robić za materiał do eksperymentów i co było podobnie, te brzydsze stulejarki zawsze mówiły, że hur dur laluś i plastik w życiu bym go nie chciała!!!11 Za to juz te takie od 6/10 wzwyż, z którymi ten chciał rozmawiać były gościem wręcz oczarowane (
@DoDoLot @Eugeniusz_Zua @PeterFile Lochy muszą robić beciakom nadzieję i utrzymywać ich w bluepillu, inaczej wyszłyby już całkowicie na puste i roszczeniowe sooki „jestem przeciętną lochą 5/10 ale i tak wszyscy faceci poniżej 8/10 to dla mnie genetyczne odpady i #!$%@?” dlatego wciskają te #!$%@? że „Chad mi się wcale nie podoba” żebyś dalej był posłusznym białorycerzykiem, cuckiem i betabankomatem z nadzieją „loszki wcale nie są puste, liczy się charakter, jak będę dobry