Wpis z mikrobloga

@Slash_: wydaje mi się, że to nie jest luz na skrzyni, tylko to jest luz na półosiach, a po prostu stuka w tym miejscu, olałbym to i jak to mówią: jeździć obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Slash_: Możesz spokojnie jeździć, tylko będzie nieprzyjemnie w pewnym momencie. Ja jak miałem gruza to luzy były takie, że na pierwszym biegu auto kangura łapało aż zgasło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najczęściej to jest luz na półosiach+luz na ślimaku w dyfrze (koło słoneczne i ślimacznica).
@zolwik89 tuleja nr 9 oraz 2x nr7 wymienione jakiś czas temu na poliuretanowe.
Podpory wału sa u mnie dwie, ta tylna jest oberwana i chodzi górę dół lecz wydaje mi się, że była oberwana już od zawsze. Nie mam żadnych wibracji czy czegokolwiek przy przyspieszaniu, przy jeździe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slash_: wiem, jest to głuchy stukot. Podnieś cały tył, jeden do środka i niech rusza sprzęgłem. Zobaczysz czy czy tylne sanki chodzą przód tył. Jeżeli chodzą to wymiana. U mnie pomogło
@Slash_: Przerabiałem to przez ostatni tydzień - zwróć uwagę na podporę wału, gumowe sprzęgło oraz przegub wału od strony mostu(on na 90% jest winien stukaniu przy wciśnieciu sprzęgła).