Wpis z mikrobloga

Pytania o ułożenie składu #!$%@?ą mnie bardziej niż pytania w stylu coinsy czy paki albo czy tyle punktów wystarczy do jakiejś rangi. Ludzie grają LW, dostają spoko czerwone karty i nie potrafią nic ułożyć. Tu wychodzi ciasnota umysłowa pytających, grających od zarania dziejów tylko jedną ligą, oczywiście premiersrig. Uniwersalna rada: budujcie hybrydy, korzystajcie z zielonych połączeń kart graczy, których dostaliście niewymiennych. A już szczytem szczytów jest jak się komuś pomaga, a ten dzban nawet plusika nie zostawi, nawet dziękuję nie napisze. Tfu na to

#fut #fifa19
  • 19
@Veyn: ja w ogóle nie rozumiem pytań o składy - no może troszeczkę tych co w ogóle nie interesują się piłką nożną a chcą grać w fifę - bo robienie składów to jedna z największych przyjemności w grze, różne eksperymenty, próbowanie karty if danego zawodnika itd, sklejanie składu ze swoich ulubionych zawodników/drużyn. Każdy z nas już dobrze wie jak potem wygląda testowanie takiego składu w samej grze, albo zagranie nim już
@BooB: Dokładnie, ile ja się nasiedziałem na futbinie z myślą o zrobieniu grywalnej hybrydy z całą obroną z ligi włoskiej i z Lewandowskim na ataku żeby było 100 zgrania, w końcu się udało, zawodnicy tez są bardzo fajni a sklad taki jaki ja mam trafi się może raz na 100 spotkań. Ja tam nie kumam jak każdy może grać tym samym składem z ligi angielskiej i przeciwko sobie ma tych samych
@BooB: @Veyn: testowanie kart if jeszcze spoko, ale już testowanie ikony nawet tej najtańszej obarczone jest podatkiem w wysokości 30-40k coinsów, wypróbuj tutaj Scholesa, Lamparda i Keana zanim trafisz tą, która Ci pasuje najbardziej i juz "płacisz" EA te 120k monet, to trochę boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ad1s: panie, ja szczerze mówiąc nigdy chyba nie grałem nawet ikoną :P z jednej strony jakoś nie mam ciśnienia na granie ikonami, a z drugiej bo mnie przeważnie na żadną nie stać :P Nie lubię handlu, sbc robię przeważnie na szybko dla paczek :)
@Veyn: ogólnie renifery powinny #!$%@?ć DLC innych lig niż premierlig w fucie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po co zajmują miejsce w bazie gry jakies #!$%@? karty z ligue 1 czy szwajcarskich jak mozna #!$%@?ć hiperinformy z pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak 9/10 spotkań w fucie to na skład z PL. Jak chcesz grać inną ligą to płać ( ͡°(
@majzter: fifa w ogóle powinna być tylko cały czas aktualizowana, darmowa, a kasę niech z fifa pointsów bierą sobie renifery. Przecież to co oni odwalają to szczanie ludziom w twarz. Nawet ostatni post gościa z EA że teraz biorą się za SI w obronie - sprzedali nam grę w wersji alfa a mi ją testujemy i mówimy im co mają poprawiać?
@BooB: dla mnie najistotniejsze jest, że dzięki ikonom, można tworzyć jeszcze fajniejsze hybrydy, bardziej unikalne składy. Plus miło się gra zawodnikiem, którego się kiedys podziwiało za dzieciaka :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ad1s: to fakt, ja w ogóle bym zmienił aby chemistry zawodników wbijało się jak lojalność, wtedy każdy mógłby robić swoje ultimate team :D