Wpis z mikrobloga

@cross7676: Pytanie, kto miałby zagrać zamiast nich. Powołani są jeszcze Jędrzejczyk i Cionek - obaj starzy, obaj sprawdzeni. Nie wiem jaki jest sens, by zagrali razem w meczu towarzyskim, skoro na 99% więcej razem w reprezentacji nie zagrają.
@rooger: No to dalej trzymajmy się nie grających daleko zajdziemy, jak Bednarek chce grać w reprezentacji to niech idzie na wypozyczenie albo odejdzie. Jeszcze Kaminskiego przeboleje coś tam gra, podstawa pierwsza obrońcy muszą grać. I koniec kropka.
@cross7676: Jest listopad, następne zgrupowanie w marcu, czyli za 5 miesięcy. Bardzo dużo czasu. To, że dziś nie grają czy grają słabo ma drugorzędne znaczenie akurat na tym zgrupowaniu.

Gramy dwa mecze o pietruszkę i akurat w tych dwóch meczach naprawdę lepiej sprawdzić Bednarka czy Kamińskiego, którzy może będą przydatni w eliminacjach niż Cionek czy Jędza.

@utede: Bo zagrał 2-3 mecze w Loko na środku obrony? Bądźmy poważni.
@cross7676: Moim zdaniem po prostu zamiast Bednarka czy Cionka powołania powinni dostać Walukiewicz i Nalepa z Lechii. Z którego jeszcze chwilę temu się śmiałem, ale sytuacja zrobiła się taka, że może warto go jednak spróbować.
@rooger: masz racje, ogólnie jeszcze jak napastnik gra to pół biedy, coś zawsze strzeli. Obrońca musi byc w rytmie meczowym, Bednarek nie czuje odległości miedzy strefami, źle sie ustawia, zawsze jest spóźniony bo nie gra. Nic do chłopaka nie gram, ale za takie powołania Brzęczkowi powinni obciac jaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Wogóle z Cionkiem patologia, bo najpierw mówi, że
@cross7676: Myślę/Mam nadzieję, że to ostatnie powołanie dla Bednarka, jeśli zimą nie zmieni klubu i nie zacznie grać. Choć wcześniej jeszcze może być tak, że trener Hughes poleci.