Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Deadend: Swoją przygodę rozpocząłem od redukcji właśnie. Zredukowałem prawie 10 kg które teraz odrobiłem w 2 miesiące na masie. Niestety po redukcji łapy wyglądały jak patyki a tłuszcz na brzuszku dalej był. Pytanie co teraz.
@bombas41: Ile aktualnie kcal jesteś na plusie? Jak wygląda Twój trening? W poprzednim poście zaznaczyłeś tylko, że masa wg internetowych poradników powinna trwać do 16 tygodni. To są wytyczne dla ludzi, którzy zawodowo się tym zajmują (najczęściej ze wspomaganiem farmakologicznym), a nie dla takich ludzi jak Ty (amatorów), bo w ciągu 16 tygodni natural niewiele zbuduje.
@bombas41: generalnie jestes jako chudy szczur tutaj tak naprawde nie ma az takiego znaczenia jaka droge wybierzesz (redu, masa, utrzymanie wagi) @urak666: ma racje prawdopodobnie masz #!$%@? trening (wiele osob np z sieciowek tak robi). trening musi byc ciezki, bo nawet jak na silce przebebnisz 3h na jakims lekkim treningu klaty i bica to zbytnio nie urosniesz.
pierwsze co musisz zrobic to znajdz plan. wez najlepiej stronglifts 5x5 i progresuj
Jestem w 9 tygodniu masy (i równe 9kg do przodu). Ile jeszcze ciągnąć?


@bombas41: Skąd w ogóle pomysł na takie tempo. Powinieneś być jakies góra 3 kg do przodu. Na Twoim miejscu posłuchałbym rad nt. podejścia treningowego a najbliższe tygodnie spędził na szukania zera kalorycznego.
Docelowo jechałbym na małym deficycie pozwalającym na progresji cięzarach.
@bombas41: Jak zaczynasz dopiero trenować to tylko FBW 5x5 3 razy w tygodniu.
Rdzeniem treningu mają być siady ze sztangą,martwy ciąg i wyciskanie leżąc,reszta akcesoryjnie.
Serie główne musisz wykonywać na ciężarze ~60 -70% maksymalnego z zapasem na 1-2 powtórzenia w kazdej serii.
Trening ma być cięzki ale nie taki że walczysz o życie w ostatniej serii.
Do tego micha i sen 8 godzin dziennie.
Masami/redukcjami się zacznij interesować za rok.
Na
@bombas41: straciłeś całą swoją redukcje przez tą swoją "mase", po cholerę takie tempo? 1 kg mięcha na miesiąc nie masz szans przybrać a ty tyle w tydzień robisz? przecież to sam tłuszcz. Zejdź do niskiego bf'u (bo wygląda to tragicznie i jest dużo do zrzucenia, wchodzić na niski bf żeby były fajnie widoczne zarysy mięśnia jest o wiele trudniej niż mini cuty na ~20 bf, więc musisz wiedzieć, że to nie