Wpis z mikrobloga

„A nie tak jak jest teraz, że szczpei się wszystkich jak leci, nawet tych z przeciwskazaniami. „ - skąd wiesz ze z przeciwwskazaniami także? Źródło?
„W większości krajów cywilizowanych szczepi się od 3 miesiąca życia i szczepienia są dobrowolne bez jakichkolwiek konsekwencji.”- masz jakieś ustawy z wszystkich krajów świata, które mówią o braku konsekwencji? Czy nieprzyjęcie dziecka do szkoły to tez brak konsekwencji?
„Totalny bezsens nie mający nic wspólnego z nauką.”- czyli
  • Odpowiedz
@VeleiN: A gdzie ma wychodzić noworodek skoro nie umie jeszcze chodzić? Lol. Dla dziecka najgroźniejsze jest pierwszych 12 msc życia a ten czas i tak leży w łóżku i siedzi w domu.
  • Odpowiedz
@cclegane: pisałeś że przed przedszkolem nie musi być szczepiony. Do przedszkola idą dzieci od 3 roku życia min. Do 3 roku będziesz trzymać w domu?
  • Odpowiedz
A gdzie ma wychodzić noworodek skoro nie umie jeszcze chodzić? Lol. Dla dziecka najgroźniejsze jest pierwszych 12 msc życia a ten czas i tak leży w łóżku i siedzi w domu.


@cclegane: dziecko do 12 mc życia nie wychodzi z domu i leży w łóżku? Widziałeś kiedyś dziecko na żywo czy tylko w głowie Ci się rodzą takie urojone teorie?
  • Odpowiedz
@elmyn: Tak widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już tak nie łap za słówka chyba wiesz o co mi chodziło, owszem jeździ na spacery w wózku czy nawet na wakacje ale generalnie nie ma za dużo kontaktu z innymi dziećmi.
  • Odpowiedz
Już tak nie łap za słówka chyba wiesz o co mi chodziło, owszem jeździ na spacery w wózku czy nawet na wakacje ale generalnie nie ma za dużo kontaktu z innymi dziećmi.


@cclegane: dalej jesteś w błędzie, dzieci mają bardzo często kontakt z innymi osobami, wszyscy znajomi i rodzina od paru dni po wyjściu z porodówki chcą chociażby chwilę ponosić dziecko.
A o tych co mają starsze rodzeństwo chodzące do przedszkola/szkoły
  • Odpowiedz
@cclegane: "Wybacz ale jest pewna granica kretynizmu, poza którą dalsza dyskusja nie jest już możliwa, ale cóż zwolennicy przymusowych szczepień do zbytnio lotnych umysłowo nie należą ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

Typie, przecież to Ty tu robisz z siebie idiote i człowieka który chyba nawet podstawowki nie skończył xDDD

Proszą Cie o konkrety, dowody, a Ty wyjeżdżasz z tekstem którym sam się orzesz jak możesz xD

Ale dowodów,
  • Odpowiedz
@cclegane moje dziecko ma 9 miesięcy, właśnie wróciłem z nim z zajęć dla dzieci, w przyszłym miesiącu lecimy z nim do Tajlandii a potem zaczyna chodzić do przedszkola... Więc tak średnio leży w domu...
  • Odpowiedz
@SH91: Ale kim ty jesteś że śmiesz sobie wyobrażać że będę na ciebie marnował swój bezcenny czas. Masz tak ciasny umysł, że szkoda czasu. Poza tym pewnie masz < 20 lat i nie masz dzieci więc nie masz prawa głosu w temacie.
  • Odpowiedz
Tak samo jak wypadki samochodowe - większość mających wypadek piła danego dnia albo dzień wcześniej kawę...


@husky83: na jakiej podstawie zakladasz, ze to nie szczepienie spowodowalo obrzek?
  • Odpowiedz