Wpis z mikrobloga

@wojtoon: smutne masz życie. Nie uprawiasz żadnych sportów zimowych? Narciarstwo, snowboard, łyżwiarstwo? Uczucie sunięcia po śniegu czy lodzie jest wyśmienite i nie do opisania. Nie masz rodziny, dzieci z którymi możesz wspólnie miło spędzać czas? Naprawdę szczerze jest mi ciebie żal jeśli twoje życie opiera się jedynie na z-----------u w pracy... Z drugiej strony skoro pogoda to twój największy problem, to może nie jest tak źle ;)?
  • Odpowiedz
@darvd29: Jak będę chciał pojeździć na nartach to sobie pojadę we włoskie alpy i nie będę musiał gnieść się tydzień na zakopiance.

Ale "sporty" zimowe dla mnie osobiście to taka zabawa dla dużych dzieci które za młodu zjeżdżały na sankach. Ja wolę sporty motorowe - adrenalinę, a nie trzaskający mróz i przepocone skarpety narciarskie.
  • Odpowiedz
a to też nie za dobrze bo to nie były temperatury na zimówki. raz że nie trzymają wtedy parametrów a dwa że szybciej się zużywają ;p


@Rhados: To mit powtarzany od lat.

Zimówki tracą przydatność i zużywają się szybciej dopiero na nawierzchni o temp. +30C.
Jesienią przy temperaturach powietrza ~10C, dużej wilgotności i często mokrej nawierzchni, temperatura asfaltu w większości przypadków nie
  • Odpowiedz