Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #przegryw 23 lvl umowilem sie z dziewczyna z #tinder
Jestesmy po pierwszym spotkaniu, na koniec byl buziak w usta i jestem w szoku bo ona chce sie dalej spotykac.
Do tego wychodzi ze to tylko pozornie #szaramyszkadlaanonka bo w weekend zaprosila mnie z winem do siebie na 'ogladanie netflixa'.
Do tego prawie wprost sugeruje ze bedo seksy.

Problem jest taki ze jestem prawikiem. Abstrakcja jest dla mnie calowanie sie, a co dopiero lodzik czy seks. Ona mysli ze mialem juz dziewczyne, wiec jej nie powiem prawdy.
Poza tym w rozmowie temat zszedł na przegrywow i powiedziala ze brak dziewczyny, izolacja itp zawsze wynikaja z mniejszych lub wiekszych problemow psychicznych.
Wiec mam opcje: nie isc i czekac na te jedyna ktora zrozumie, isc na spontan i najwyzej zrobic z siebie idiote albo dowiedziec sie jak najwiecej i udawac ze ogarniam.

Jakies rady jak jednym prostym trikiem pokazac ze jestem alfa ruchaczem? Myslalem o #divyzwykopem ale nie jestem do konca przekonany i boje sie ze jeszcze bardziej moze mi to zryc psychike. Sorry za spam tagami, ale zalezy mi na zasiegu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 38
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a w jaki sposób chcesz dowiedzieć się jak najwięcej? To trochę jakbyś liczył, że od czytania jak dobrze grać w piłkę nożną mógłbyś udawać kogoś kto chociaż amatorsko gra

ajwyzej, ze miales dluzsza przerwe po ostatniej lasce, a ona cie mega podnieca, zeby usprawiedliwic ewentualne bledy.


@kajtusS: no nie wiem czy wspominanie o ostatniej lasce to swietna strategia, nawet jak to tylko przygoda, niby to normalna sprawa u doroslych
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: no i co z tego, ze mu stanie po 2-3 minutach po seksie jak nie bedzie mial energii na nastepna akcje? On jest prawiczkiem, niech troche odczeka, zeby ten drugi raz wyszedl ewentualnie lepiej niz pierwszy.
@analogiczna: no alw on powiedzial jej, ze mial dziewczyne. Jak sie nie chxe przyznac, ze jest prawiczkiem to niech chociaz powie, ze mial dluga przerwe, zeby wytlumaczyc ewentualne wpadki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajtusS: z tego co pamietam w moim pierwszym razie pierwsza guma do wymiany po minucie xD potem od razu druga z 5 i trzecia z 10, nie ma co czekać, trzeba kuć póki gorąca xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: idziesz do niej i od razu atakujesz spodnie jej zdejmujesz oblizujesz cipsko i Ania, potem wstajesz i zdejmujesz spodnie wyciągasz sztywnego kutonga i ładujesz jej w anal i jedziesz, a potem dopuszczasz się w jej tyłku, łapiesz ja za głowę i ściągasz w dół i wsadzasz jej kindybała do pyska. Wtedy i tylko wtedy ona będzie wiedzieć, że nie jesteś prawnikiem i cię nie wyśmieje i nie zostawi. ʕ
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: no to w twoim przypadku. Ja napisalam co ja mysle, ze bedzie optymalne. OP zrobi jak uwaza. Sam zobaczy jak szybko bedzie mogl po 1 razie. Alw pojscie na divy nie jest mpim zdaniem dobra opcja. Niexh sobie kupi sztuczna pochwe i cwiczy w domu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przekleję CI komentarz z podobnego wątku.

@AnonimoweMirkoWyznania: na dziwki to wiadomo, że nie, ale Twoim problemem nie są dziwki, a niewyjście na kompletnie zielonego w kwestiach seksu. I słusznie, bo nigdy się do przeszłości nie przyznawaj. Dam Ci parę rad (kolega miał taką sytuację ;) )

0. Temat ilości Twoich poprzednich partnerek to jest temat tabu. Nie istnieje. Kobieta chce być zdobyta, a nie być nagrodą pocieszenia, nie chce
  • Odpowiedz