Wpis z mikrobloga

Co te różowepaski to ja nie wiem
Stoję przed przejściem dla pieszych i czekam aż ktoś mnie przepuści. Jedzie #rozowypasek meganką. Widzę, że nie zwalnia tylko jedzie swoim tempem dalej. Nagle przed samymi pasami po hamulcach no i typ za nią nie spodziewając się tak gwałtownego manewru wjechał jej w dupę.
Strzał wyglądał na dość intensywny, więc podchodzę najpierw do niej i pytam czy wszystko w porządku. A ona na mnie z mordą, że to moja wina bo #!$%@? stałem przed tymi pasami.
Pytam w jaki moja osoba wpłynęła na tak durną reakcję, jaką było nagłe hamowanie. Bo ja mogłem jej wyskoczyć pod koła xD
Zapytałem się jeszcze gościa czy jemu nic się nie stało i poszedłem w swoją stronę
Typowy #rozowypasek w akcji - winni wszyscy na około tylko nie ona
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki
  • 97
  • Odpowiedz
@cptsparrow: nie niestety. Bardzo dobrze bo nie ma tony stali ktora go chroni. Wystarczy nie jezdzic jak bohaterka tego wpisu i bedzie git. Jak jade sam i nikogo za mna nie ma to nie puszczam pieszego. Bedzie szybciej dla mnie i dla niego. Zanim zwolnie zanim on zobaczy ze go puszczam itd to moge przejechac i on przejdzie przez pusta jezdnie. A jak jest ruch to puszcze ale nie daje po
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek: ej słuchaj, bo wczoraj mi gość #!$%@?ł bok w aucie i w sumie to nie chce mi się go naprawiać, mógłbyś postać jeszcze przy jakichś pasach i mi też ktoś wjedzie w dupę? Widzę, że masz już doświadczenie w tym temacie, więc sprawnie pójdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek: @redmonk: oczywiście, że wina faceta i dobrze. Laska zachowała się głupio, ale facet za nią też dał dupy, bo szczególnie w mieście i przy przejściach trzeba uważać, a nie siedzieć komuś na dupie albo myśleć o niebieskich migdałach.
Co do oświadczenia jakby babka miała choć trochę w głowie, to by powiedziała, że ruszyłeś się jakbyś chciał wejść na przejście i pozamiatane. Z resztą nawet bez tego mocno wątpliwa sprawa,
  • Odpowiedz
Jak jade sam i nikogo za mna nie ma to nie puszczam pieszego. Bedzie szybciej dla mnie i dla niego. Zanim zwolnie zanim on zobaczy ze go puszczam itd to moge przejechac i on przejdzie przez pusta jezdnie.


@Marynasz: gdyby tylko wszyscy to rozumieli...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niemamnaimiepszemek: Też kiedyś podobną sytuację miałem jako pieszy. Baba hamuje późno i typ z tyłu by nie wyrobił ale udało mu się uciec na lewy pas na który właśnie jechał samochód. Jakby prędkości były większe obaj kierowców to mogła być czołówka.
  • Odpowiedz
@Manymouse: nie pomogłoby. Kierujący pojazdem ma bezwzględny obowiązek zachować bezpieczną odległość od poprzedzającego go pojazdu. Ten kierowca nie dopełnił tego obowiązku i spowodował kolizję. Dzikie zachowanie tej kobiety to inna sprawa, ale winnym tej kolizji jest tylko i wyłącznie pan z tyłu.
  • Odpowiedz