Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam pytanie bo wydaje mi się, że mojej żona strasznie przesadza. Nie pierwszy raz zresztą..

Kilka dni temu wróciłem wcześniej z pracy i zauważyłem, że nasza 10 letnia córka się masturbowała.
Widocznie nie usłyszała że wchodziłem.

Nie zrobiłem nic, po prostu się wycofałem, zszedłem na dół i zadzwoniłem domofonem, że niby kluczy mi się nie chciało wyciągać.
Przecież nie będę z tego robił afery, każdy kiedyś zaczynał, a przecież nie robiła nic złego.

Z córką pogadałem jak zwykle i tyle. Sam byłem dzieckiem i wiem, że ostatnią rzeczą jaką bym chciał było to, żeby mnie któryś rodzić przyłapał na masturbacji.

Jakiś czas później przez przypadek podczas rozmowy powiedziałem o tym żonie, bo wcześniej chciałem to zachować dla siebie, a ta jak się na nim z pyskiem wydarła, że dlaczego nie zareagowałem, przecież tego nie wolno robić, co ze mnie za ojciec, że ona jest za młoda na takie rzeczy i w ogóle afera że wuj.

Bo jak to tak w takim młodym wieku, przecież zaraz w ciąży przyjdzie bo jej nie przestanie wystarczać i zacznie chłopaków szukać i tak dalej.

Później zaczęła mnie wyzywać jak przy każdej kłótni, nawet mnie od pedofila wyzwała skoro mi nie przeszkadza, że dziecko robi takie rzeczy(tak wiem, cudowna żona. Gdyby nie córka to już dawno bym się z tego małżeństwa ewakuował, no ale ja nie o tym) i że sobie z córką pogada jak wróci ze szkoły.

Mówiłem jej żeby przystopowała i nie postępowała pochopnie w nerwach, bo jeszcze jej problemów narobi z takim bojowym nastawieniem.

Jak córka wróciła to ona od razu rozpętała awanturę, córka w płacz i zamknęła się w pokoju, ta darła japę jeszcze przez jakiś czas, zanim mi się udało ją uspokoić.

Córka teraz ze wstydu nie chce z nami jeść, chodzi cały czas zawstydzona, rozmowy też unikała. Ja przez długi weekend naprawiałem całą tą sytuację, bo córa na mnie też była wściekła, że powiedziałem o tym żonie, ale udało mi się jakoś to załagodzić i między nami jest ok.

Z żoną jak zwykle sytuacja napięta, ale już się przyzwyczaiłem. Chociaż też jestem niesamowicie zły, bo w tym domu trzyma mnie tylko córka, a relacje między nami się sporo pogorszyły..

#rozowepaski #rodzicielstwo #zwiazki no i nie wiem czy powinienem tagować też #seks i #masturbacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7