Wpis z mikrobloga

Polski "patriotyzm" AD 2018.
Kocham mój kraj Polskę ponieważ nienawidzę:
-pedałów
-lewaków
-Niemcow I Ruskich
-Ukraińców (Ruskich jednak trochę lubię)
-TVN
-Unii Europejskiej
-ryzego #!$%@? z Brukseli
-komunistów (chociaż żadnego nie znam)
-muslimskich nachodzcow
- no i klasycznie od lat policji
Mam z Dzesika troje dzieci którym przekaże swój patriotyzm. Do kościoła nie chodzę Ale jestem głębokim katolikiem.
Bóg , honor, ojczyzna. #!$%@?.
Z marszu od razu wróciłem do #holandia bo tu jest życie, 10 € na godz i blancik po robocie.
#emigracja #bekazprawakow
  • 28
@Crow7422 8 lat mieszkam za granicą i do Polski wracać nie zamierzam i "patriota" to na pewno nie o mnie.
Zgodnie z mądrością " Czyny a nie słowa" wiele osób mimo że deklaruje swój "patriotyzm " pracuje lub mieszka poza Polską.
Chęć obrony Polski i dozgonna miłość jaka deklaruja polscy prawacy można sobie o kant #!$%@? potluc w obecnych czasach.
Teraz właśnie "patriotyzm ekonomiczny" ma jakiekolwiek znaczenie, bo budowanie potęgi kraju nie
@Crow7422 dam ci przykład. Jesteś katolikiem, co niedziela jesteś w kościele. W domu wisi krzyż, wszystkie sakramenty zrobione.
No ale w piątki celebrujesz szabas w żydowskiej synagodze ma budynek ładniejszy, ciepłej w środku i dają darmową kawę.
Tak samo ma się patriotyzm do ekonomicznego wyjazdu za granicę.
@Crow7422: miej jaja i powiedz że nie jesteś patriotą, a nie #!$%@?, kocham ojczyznę ale mieszkam za granicą xD Patriotyzm poza tym to nie tylko miłość do ojczyzny, bo Polskę to ja i kocham. Patriotyzm to gotowość dla poświęceń dla ojczyzny, a jeśli ktoś nie potrafi się tak poświęcić żeby w niej zamieszkać, to ja nie wiem na jakie poświęcenie jest gotów. Wywieszenie flagi z rana na kacu?
I ja to
@Crow7422: ale samo nie wypieranie się polskości, to nie bycie patriotą xD

Jeśli dla Ciebie życie w Polsce, to symbol patriotyzmu to spoko


@Crow7422: czy ja gdzie tak napisałem. Życie dla Polski to warunek konieczny, żeby być patriotą, a nie wiem jak można żyć dla Polski mieszkając za granicą (poza nielicznymi wyjątkami). Natomiast taki Ukrainiec, który pracuje w Polsce, płaci podatki, nauczył się języka i chce tu zostać i wychować
@Crow7422: ja mam wyjabe na ciebie, tylko skoro piszesz na forum publicznym że patriotyzm nie ma nic wspólnego z mieszkaniem w Polsce, to muszę się nie zgodzić bo to kłamstwo.
Niektórzy uważają się poza tym za Napoleonów ¯\_(ツ)_/¯
@lewaq3000: ,,Patriotyzm (łac. patria = ojczyzna, gr. patriotes) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar i pełną gotowość do jej obrony, w każdej chwili."

Którego punktu według Ciebie nie spełniam?
@Crow7422: ty? Nie wiem. Osoba mieszkająca za granicą, "ponoszenie za nią ofiar". To nie znaczy umrę za nią, tylko jestem w stanie się poświęcić, oddać jej coś w zamian. Jeśli nie potrafisz żyć dla ojczyzny (bo mieszkając za granicą to raczej bogactwa Polski nie budujesz, bogactwo polski budują przedsiębiorcy i pracownicy w kraju), to jakie ty za ojczyznę jesteś w stanie ponosić ofiary?
@lewaq3000: Czyli wprost, patriotą jest ten który płaci podatki. Cały ten patriotyzm opiera się o kasę, no to nieźle. Tyle chciałem wiedzieć.
Faktycznie, nie jestem patriotą. Dzięki za uświadomienie. ( ͡º ͜ʖ͡º)