Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałam, że podjęłam decyzję o złożeniu wypowiedzenia wraz z końcem miesiąca. Odkąd ta decyzja zapadła, poczułam się tak, jakby jakiś wielki kamień spadł mi z serca, prosto do głębokiej rzeki, i został tam na zawsze. Spodziewałam się rosnących wątpliwości, bo jestem osobą, która boi się zmian i zakopuje się cieplutko w strefie komfortu. Nie powiem, pojawiają się takie chwile, ale na krótko. Spisałam sobie listę powodów, dla których odchodzę i w chwilach słabości do niej zaglądam.Od tamtej chwili nawet łatwiej mi się wstaje do tego #!$%@?łka.

Jeszcze dwa tygodnie (a potem trzy miesiące na wypowiedzeniu, ale szczegół xD)

PS. Co więcej, kolega chyba też będzie składał, a więc jest nas dwoje, co w małym januszeksie może spowodować niezłą srakę.

#pracbaza #praca #chwalesie #czujedobrzeczlowiek
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: Kumpel pracuje na kolei, chcial sie prseniesc na maszyniste oplacil kurs. Myslal ze go puszcza od razu - nie puscili, #!$%@? sie i siedzi na L4 drugi miesiac. Ja nic nie proponuje( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak to nje praca a januszex wyzyskiwaczy to chyba masz grype ;)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: bo i tak jest pewnie ze skutkiem na koniec miesiąca, więc jak złoży teraz, to będzie miała 2 tygodnie dłużej #!$%@? się do niej, że odchodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@BarkaMleczna możesz na wypowiedzeniu napisać, że chcesz za porozumienjem stron na przykład za 2 miesiące. Dopisz później, że jeżeli pracodawca nie wyrazi zgody na wypowiedzenie za porozumieniem stron wtedy należy uznać ten dokument jako wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia :) może się zgodzą :)
  • Odpowiedz