Wpis z mikrobloga

Pochwale sie może tym to mój tata zrobił na emeryturze:) wszystko prócz torów i samej kolejki H0 jest robione ręcznie:) drzewa to stara choinka, troche patyków, papieru, mąki, wody i farbek:)
#hobby #modelarstwo #kolejkah0 #chwalesie #gownowpis #rekodzielo #kolej
Za chwile dodam druga stronę i tył;)
Ponczo88 - Pochwale sie może tym to mój tata zrobił na emeryturze:) wszystko prócz to...

źródło: comment_7McRHqw0NrpbAyZMluxWLStAveV2uMuO.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ponczo88: też kiedyś chciałem zrobić coś takiego, teraz cieszę się że tego nie zrobiłem, bo widzę jak słaby byłby efekt, jeszcze jak byś powiedział, że to zrobił, Twój syn w wakacje, to bym zrozumiał, ale... no nie ważne, fajnie że ma pasję, ale fajniej by było gdyby poświęcił swoje życie matematyce i biologii
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Żebyś Ty widział, co ludzie ze zwykłego kartonu potrafią wyczarować. Nie zrozum mnie źle, naprawdę fantastycznie że Twój ojciec zajmuje się czymś takim. Ale i bez ogromnych kosztów można by to zrobić znacznie, znacznie bardziej estetycznie.
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Wygląda spoko jak na budżetowe ale jak wyżej pisano że lepiej by to szło z kartonu robić nawet nazbierać na tanie gotowe modele w skali HO.
Poza tym beznadziejnie wyglądają te słupy niskiego napięcia myślałem że to jakaś dziwna trakcja nad torami na początku XD
Bym wywalił te słupy w cholerę według mnie psują efekt.
  • Odpowiedz