Wpis z mikrobloga

Pochwale sie może tym to mój tata zrobił na emeryturze:) wszystko prócz torów i samej kolejki H0 jest robione ręcznie:) drzewa to stara choinka, troche patyków, papieru, mąki, wody i farbek:)
#hobby #modelarstwo #kolejkah0 #chwalesie #gownowpis #rekodzielo #kolej
Za chwile dodam druga stronę i tył;)
Pobierz Ponczo88 - Pochwale sie może tym to mój tata zrobił na emeryturze:) wszystko prócz to...
źródło: comment_7McRHqw0NrpbAyZMluxWLStAveV2uMuO.jpg
  • 79
@Ponczo88: moje marzenie to posiadać w domu „taką” makietę po której jeździłaby kolejka elektryczna. Jak się napatrze na to na YT to żal mi dupsko ściska ze niemam takiej zabawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojna: kiedyś w pracy znajomy mi mówił ze kiedyś ze swoją M5 jak był w ASO to rozmawiał z właścicielem i weszli na temat hobby, ten po dłuższej rozmowie zabrał go na gore tego ASO a tam stała duza makieta... około 40-50m2... jak zapytał ile to ten mu powiedział ze koszt to troche ponad 150tys zł :D
@Ponczo88: Sama kolejka, wagoniki, lokomotywy etc, do tanich nie należy. Bardzo drogie hobby, ale dające mega frajdę. Za dzieciaka miałem okazje bawić się taką kolejką, miałeś panel na którym mogłeś regulować prędkość itd. Mega frajda :D
wojna - @Ponczo88: Sama kolejka, wagoniki, lokomotywy etc, do tanich nie należy. Bard...
@Ponczo88: fajne. Moj ojciec tez kiedys modele składał, nie robił sam, tylko kupował takie do składania/sklejania z malutkich czesci i robił sobie skomplikowane rzeczy np. czołgi, samoloty, w wiekszosci takie wlasnie wojenne. Miał tez makiete dworca jakiegos tam. Potem starzy sie rozwiedli a matka ze zlosci #!$%@? wszystko do pieca XD
@Ponczo88: Super pasja. Poszukaj na YouTube kanałów modelarskich, gdzie modelarze zajmują się tworzeniem dioram. Są to bardzo pouczające materiały. Często wcale nie potrzeba wymyślnych narzędzi i materiałów, żeby uzyskać świetny efekt, trzeba tylko wiedzieć jak. Są ludzie, którzy robią to całe życie i pokazują właśnie jak.
Ze swojej strony polecam kanał Luke Towan.