Wpis z mikrobloga

@Andreth: Tak przy czym na kibolskim marszu było 6 tysięcy a na miastowym wydarzeniu 20 tysięcy. W Warszawie jest monopol jednej opcji przy bierności drugiej.
  • Odpowiedz
no właśnie widzę na tym filmie poniżej, czym to się niby różni od tego co się działo w Warszawie?


@matixrr: W Poznaniu jest po prostu inny klimat. Rano idziesz z dzieckiem na ul. Św. Marcin, tam jest parada, uroczyste (i dość zabawne) przekazanie przez prezydenta kluczy do miasta świętemu Marcinowi, potem możesz stanąć w kolejce po rogala, ponadto jest mnóstwo atrakcji dla dzieci. Wierzący (jest ich sporo wśród Poznaniaków) idą
Klara_Polzl - > no właśnie widzę na tym filmie poniżej, czym to się niby różni od teg...

źródło: comment_57CDnHQzvKkjHJPiULcEonxqssgRfeUz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@CherepakhaNinja na scenie przed pochodem nawet nie chce mi sie sprawdzać ale grała jakas kapela takie troche góralskie klimaty. Od Pan stojących kolo mnie z plakietkami konstytucja usłyszałem ze to Ci od Kurskiego wtf? I jak koles ze sceny krzyczal Poznań chcecie ze mna czy coś takiego to jedynie te stare baby nieeeee. Ja pierdziele co ci kodowcy maja w głowach to nie wiem.
  • Odpowiedz
@cyal: Pewnie nie masz długich włosów, ja się komfortowo nie czułem i zwyczajnie się zawinąłem z marszu.

Widzisz mi się podoba muzyka heavy metalowa ale na nikim nie wymuszam, żeby jej razem ze mną słuchał.
  • Odpowiedz
co jest zlego w racach?


@cyal: są c-----e, śmierdzą, dymią i można zrobić nimi komuś krzywdę. Do tego budzą jednoznaczne skojarzenia z amebami umysłowymi i stadionową patologią.
  • Odpowiedz