Wpis z mikrobloga

@Herubin: patrz wyżej xD

Warszawska Triada Biegowa 2018:

28 Bieg Konstytucji 3 Maja (5 km) – 3.05.2018 – limit 7000 osób
28 Bieg Powstania Warszawskiego (5 i 10 km) – 28.07.2018 – limit 12 000 osób
30 Bieg Niepodległości 11.11.2018 (10 km) – limit 20 000 uczestników
  • Odpowiedz
@matixrr Pewnie, że Poznań > Warszawa jeśli chodzi o 11 listopada. I nie chodzi tutaj o zdjęcie od op-a, tylko o całokształt. Zero dymów, zawsze jest dobra zabawa i świętowanie.
  • Odpowiedz
Pewnie, że Poznań > Warszawa jeśli chodzi o 11 listopada. I nie chodzi tutaj o zdjęcie od op-a, tylko o całokształt. Zero dymów, zawsze jest dobra zabawa i świętowanie.


@khurghan: To czemu ludzie zjeżdżają z Polski do Warszawy a nie do Poznania? Zero dymów, no właśnie widzę na tym filmie poniżej, czym to się niby różni od tego co się działo w Warszawie? Bo poza tym, że były race w
matixrr - > Pewnie, że Poznań > Warszawa jeśli chodzi o 11 listopada. I nie chodzi tu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@cyal:

co jest zlego w racach?

Pewnie nic ale podludzie z kibolstwa zrobili im złą sławę i teraz kojarzą się ze zwierzętami i zamieszkami.
  • Odpowiedz
@matixrr Ja widzę sporo dymu na tym zdjęciu ( )
A czemu tam jeżdżą to nie wiem. Wiem dlaczego ja nie jeżdżę. Czułbym się niezbyt dobrze idąc w tym samym marszu co ONR, MW, Forca Nuova i czort wie kto jeszcze.

Abstrahując od tego, cieszę się że rząd zaczyna się od tego zaczyna odcinać. I mam nadzieję, że kompletnie odetną powyższych od organizacje do marszów, i
  • Odpowiedz
Czułbym się niezbyt dobrze idąc w tym samym marszu co ONR, MW, Forca Nuova i czort wie kto jeszcze.


@khurghan: tylko teraz przez pryzmat iluś tam osób oceniasz 200 tysięcy ludzi.

@Andreth napisała: "Można bez ONR, rac, wrzasków i rzucania racami w ludzi?"

To równie dobrze połowa tego była u Was, bo widać racę i jakieś wrzaski (po co mi wykrzykiwanie nazw drużyn)? Już na siłę chyba chcecie pokazać
matixrr - > Czułbym się niezbyt dobrze idąc w tym samym marszu co ONR, MW, Forca Nuov...

źródło: comment_OZqEt4jRKwsMhRKA9e3zQeHtwjuIE0q9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja się pytam czemu Hanka nie zorganizowała właśnie czegoś takiego.


Doskonałe pytanie. Nie wiem.

Zamiast zakazywania o wiele lepiej by działało właśnie zorganizowanie fajnej alternatywy.


@Herubin: Dutkiewicz we Wrocławiu zorganizował, nawet podobne fajne, ale i tak kibole przyszli dymić na marsz Rybaka i Międlara.
  • Odpowiedz
Myślę, że te kilkaset tysięcy ludzi na ulicach ma odrębne zdanie na ten temat (:


@Francisco_dAnconia: Jakie? Co organizatorzy zaoferowali, co określasz jako fajne? (Organizatorzy, podkreślam - nie pisz mi, że było dużo ludzi, albo że szedłeś z kumplami i było fajnie, bo to możesz robić bez organizatorów).
  • Odpowiedz
Co? Nie manipuluj, nic takiego nie napisałem. To ich sprawa i ich sumienie.


@khurghan: zdecydowana większość osób na marszu w Warszawie to byli zwykli obywatele, a Ty wyciągasz "ONR, MW, Forca Nuova i czort wie kto jeszcze" to tak samo w poznaniu byli kibole, więc w niczym lepszym ten Poznań od Warszawy.
  • Odpowiedz
@HansLanda88: no w sumie racja, to w tym Poznaniu w ogóle był jakiś marsz? xD To z tego Poznania się nazjeżdżali ci, którzy palili race i się wydzierali, a potem inni z Poznania piszą, że u nas źle jak to oni sami narobili dymu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@cyal: Co jest złego w racach? Dużo niepotrzebnego syfu, mi się osobiście kompletnie taka oprawa nie podoba. Na Marszu miałbym uważać na to, żeby ktoś nie spalił mi włosów, jak ktoś jest łysy to ma wywalone ale to nie jest coś powszechnego.

Ale przede wszystkim zwyczajnie lipnie wyglądają. Na stadionie to jeszcze jakoś wygląda, poza tym na stadionie to nikt nie jest zaskoczony ich obecnością i tym, że cały sektor
  • Odpowiedz
@matixrr Typowy bordo. Ignoruje większość posta, wycina z kontekstu pojedyncze zdania i przykłada do nich swoje projekcje. A później bedzie, że hurr durr lewaki marsz szkalujo.
  • Odpowiedz
  • 2
@Andreth przypomnij sobie i racach podczas rocznicy powstania wielkopolskiego ¯_(ツ)_/¯ swoja doga wtedy od targow, przez krolowej jadwigi do ronda rataje wyglada to zajebiscie ;)
  • Odpowiedz
@Stitch: to nie jest marsz tylko bieg i taki sam od lat organizowany jest w Warszawie. Nie po prostu pokazuje, że w Warszawie też takie coś się odbywa, a marsz który odbył się w Warszawie oprócz "ONR, rac, wrzasków i rzucania racami w ludzi" był w większości normalny i tworzą go ludzie z całej Polski.
  • Odpowiedz