Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory: czytac ze zrozumieniem nie nauczyli? Jak raca z kibolem tak tecza z fiutem w dupie. Rozumiesz aluzje czy dalej problem z mysleniem. Bo jak tak Ci sie tecza z meteorologia kojarzy to czemu raca nie ze swiatlem czy z ogniem baranie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ragdolka:
"Antyrzadowego" XD serio? To jedyne słowo określające te grupy XD? Oni są przede wszystkim antypolscy.

no jak widać rodziny z dziećmi to jednak nie jest łatwy cel do sprowokowania bo prawie nic się nie dzialo. Także nie wiem o czym piszesz, może to jakieś urojenia, może jak znany lewak lakukaracza cierpisz na jakieś psychiczne zaburzenia i zapomniałaś wziąć rano tabletki. To zdaje się być powszechne wśród obywateli RP i
  • Odpowiedz
@ragdolka: XDDDDDD

ragdolka 14 godz. temu
theonlytime: idz na psychoterapie w takim razie.
PS na mnie te leki tez nie dzialaly nigdy a ostatnio ogarnelam cos bez recepty i jest poprawa po kilku dniach

XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@ragdolka:
to, że POSTAWILI BUSA to już świadczy jakie agresywne, niewyżyte zwierzęta na tym marszu były XD
stawianie flagi unii ponad polską to wystarczający dowód na ich antypolskość, a kto rzeczywiście stoi za kodowcami i obywatelami(XD) RP to wystarczy pogooglować
przepraszam, że pisałem o tych lekach, to musi być zbieg okoliczności, że wy wszyscy leczycie się na głowę, niemożliwe żeby tak światła grupa miała problemy psychiczne
  • Odpowiedz
kto w kogo niby rzucał racami?


@valdivivaldi: Uczestnicy Marszu Niepodległości w Warszawie teoretycznie w pikietę ORP, praktycznie bardziej w policję, Żandarmerię Wojskową i własną straż. Nikt nie został ranny, co uważam za niemal cud.

Uczestnicy marszu we Wrocławiu w co popadnie, w tym w pikietę ORP i policję. Byli ranni.
  • Odpowiedz
@ragdolka: twoim jedynym argumentem nadal jest to, że przy 200tys przemarszu ktoś gdzieś przestawił busa żeby odgrodzić ludzi xD lecisz na czarno upośledzony umysłowo lewaku na tabletach

  • Odpowiedz
@Andreth: No można bez, ale można też z.

Na tym polega wolność. Ja rozumiem, że wielu ludzi w Europie wolność rozumie tak jak jak Lech TW Bolek Wałęsa "miała być w Polsce demokracja, a tu każdy ma własne zdanie", ale właśnie o tę wolność walczyliśmy w 1918 r. i wara od tej wolności ścierwu z całego świata.

Róbcie bajzel u siebie, nie u nas. Róbcie sobie takie wybory jak w
  • Odpowiedz
No można bez, ale można też z.


@panropuch: To lobbuj za zmianą ustawy o zgromadzeniach.

ale właśnie o tę wolność walczyliśmy w 1918 r. i wara od tej wolności ścierwu z całego
  • Odpowiedz