Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
Mam wrażenie, że ludzie którzy tutaj tak zaciekle bronią tego marszu nawet nie byli tam lub nawet nie słyszeli w internecie co ten "organizator" gada przez megafon. Normalne marsze były rano i jakoś nikt nie ucierpiał i to jest sukces o którym piszecie a ten marsz środowisk narodowych trudno powiązać z marszem z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Nie wiem co z nią mają wspólnego "wielki WKS" i głównie gadanie o zdradzie
  • Odpowiedz
@mareksa666: prawacka oblężona twierdza? I kto to mówi. To wy i wasze neoliberalne media, ciągle wokół widzicie hordy faszystów, rasistów i agresywnych homofobów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś na koncercie Lady Pank mój różowy dostał butelką w głowę. Czy mam podstawę twierdzić, że wszyscy bawiący się na nim oraz Lady Pank to bandyci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Andreth ale ty wiesz, że to nic dziwnego, że wśród tyłu ludzi trafi się kilku debili? Weź pogadaj z angielską policją, która obstawia nocne kluby w Anglii xd. Nawet na Woodstocku zdarzają się takie rzeczy a tam przecież miłość, przyjaźń muzyka.
  • Odpowiedz
@Andreth: Jest jakieś inne zdjęcie koleżanki ze zdjęcia? Z tej perspektywy łatwo można oskarżyć autora zdjęcia o preparowanie dowodów, ktoś mógł po prostu zabarwić gazę na czerwono i położyć na zdrowej skórze.
  • Odpowiedz