Wpis z mikrobloga

@3142042: No dobra, gość sobie #!$%@?, #!$%@? a nie ma żadnych screenów, statystyk itp., skąd wiadomo, że zrobił cokolwiek a nie wyssał wszystko z dupy?
  • Odpowiedz
@3142042: Nic nie widzę. Nie twierdzę, że wynik „eksperymentu” nie są poprawne ale wideo jest właściwie bez wartościowe, 35 minut jakiegoś świeckiego kazania, gość najbardziej się skupia na swojej erudycji a treści właściwie nie przekazuje.
  • Odpowiedz
jeśli loszka 6/10 ma podobny charakter co ja, to wolę ją niż głupią karynę 10/10


@dleifteh: Ale do czego ją wolisz? Do małżeństwa? Kobiety, tak samo jak mężczyźni, rejestrują się na Tinderze w różnych celach. Część szuka miłości życia, część szuka seksu, część sama nie wie czego szuka. Jeżeli babka szuka po prostu seksu i dobrej zabawy, to będzie wniebowzięta, kiedy napisze do niej model z idealnym ciałem, który będzie
  • Odpowiedz
to niech o tym wspomną w opisie


@dleifteh: O tym, że szukają przygodnego seksu? Żeby miały potem problemy?

Rzygać mi się chce i taka potem jak się jej znudzi, będzie szukała betabenkomata do związku, który już nie jest jak ten model 10/10 z boskim ciałem, a zwykłym mirkiem?


Skąd mam wiedzieć, kogo będzie szukała? xD Możliwe, że potem zwiąże się z jakimś niezbyt przystojnym typem, ale przecież faceci też dzielą
  • Odpowiedz
@Shanny: ehh większość kobiet docelowo szuka związku, a to ze godza sie na te słynne FWB wynika bardziej z podejscia lepszy rydz niz nic- tzn godza sie na sam seks, bo to zawsze fajna przygoda, ale ludza się, że przystojniak może zmieni zdanie

Gnije zawsze z tego kretynskiego argumentu, te laski z tinera nie bawia sie facetami - to faceci bawia sie nimi
Jeśli masz laskę ktora jednemu facetowi wskoczy
  • Odpowiedz
@3142042: ja tylko dodam że większość dziewczyn to po prostu idiotki, jakby nie miały tapet na twarzy i mówiły tak jak mówia zawsze to byście się nawet do nich nie odezwali. Mało jest inteligentnych kobiet, tak samo jak mężczyzn.
  • Odpowiedz
@3142042: a co ma powiedzieć spierdoksowi? Ze jestes spierdoksem, karłem i brzydalem? Jak wam laski mówia wprost ze chca zajebistego typa 185+ to sie pultacie ze sa takie puste iks k###@@!! i jak tak można czlowiekowi przykrość robic a jak laski po prostu w kulturalny sposob daja wam do zrozumienia ze nie sa zainteresowane to się pultacie ze wam nie mowia prawdy. A przeciez chodzi o jedno - ból dupska
  • Odpowiedz
@dleifteh: typie mow za siebie. To ze Ty bys chcial poznac "spokojna laske" to jest Twoja sprawa a Ty typie dorabiasz do tego teorie ekstrapolując swoje rojenia na wszystkich facetów. No ku#@@@a iks de.

Jesteś jednym z najbardziej beznadziejnych spierdoksów których posty na mikro widzialem. Bo inne spierdoksy przynajmniej co jakis czas napisza cos mądrego. A Ty cierpisz na wielki zal do kobiet ze Cie nie chca.

A kim Ty
  • Odpowiedz