Wpis z mikrobloga

odetna gaz i wlacza dopiero po naprawie usterki


@nairoht: to jest dobry pomysł.
Gorzej, że odetnę sobie ogrzewanie (indywidualny piec gazowy) i będzie trochę zimno przez parę dni, albo tygodni, albo miesięcy ;-)
  • Odpowiedz
@pawelwow1: raz tak miałam, właściciel centuś - pomimo tego, że dostał papierek, że ma wymienić piecyk gazowy, bo stwarza zagrożenie, to on stwierdził, że bzdura i olał sprawę. Gaz było często czuć - opcji nie było jak się wyprowadzić. Poinformuj go, że ulatnia się gaz, wentylacja jest słaba i jeśli tym się nie zajmie, to się wyprowadzasz.
  • Odpowiedz
że dostał papierek


@Bellie: Kto wystawił taki papierek?

Co do wyprowadzenia właśnie planuje. Ale niestety tu wprowadziłem się na wiosnę kiedy problem nie był wyczuwalny. Więc teraz czekam aż mi się umowa skończy. Ale chce coś zrobić przed końcem zimy.
  • Odpowiedz
ale co z tym co2? Jakies objawy ? Afaik moze byc wieksze zuzycie tlenu przez mieszkancow i tyle


@PeaK:

0,15% – powietrze odczuwane jest jako nieświeże i duszne;
0,2% – u osób osłabionych, z chorobami układu oddechowego pojawia się kasłanie, a niekiedy występują zasłabnięcia lub omdlenia,
1% – wzrasta częstotliwość oddechów;
Klimatyzator zamiast oczyszczacza powietrza
1,5% – wdychanie powietrza przez dłuższy czas powoduje łagodny stres metaboliczny, objawiający się przyspieszeniem oddechu i
  • Odpowiedz