Wpis z mikrobloga

@crest: gdzie patriotyzm w jakimś palcie? Machanie flagami to nie patriotyzm. W Polsce nie ma patriotyzmu, jest tylk machanie flagami i wytykanie kto nie jest prawdziwym, a kto jest prawdziwym patriotą. Amerykanie wspierają własny przemysł i produkcje, to samo Niemcy czy Francuzi. U nas polaczek na polaczka pluje, kupuje jak najtaniej od chińczyka produkty, a potem płącze jak to żydowski spisek niszczy ten kraj.
@crest: na jakie wartości? Bo nie udaje że Polska to idealny kraj? Bo chce zmienić podejście ludzi w tym kraju i uważam że machanie flagą nie ma nic wspólnego z patriotyzmem? Myślisz że coś poprawiasz machając kawałkiem materiału? Patriotyzm zawsze wydawał mi się pracą i działaniem na rzecz poprawy sytuacji w kraju i polepszania społeczeństwa.
@crest:

Nigdy nic nie potraficie uszanować,


Ale #!$%@?ło cebulą. WY nie potraficie uszanować. No i zaczyna się koncert życzeń, czyli wy biedne uciśnione chłopaczki i ja wielki zły lewak, który uważa że patriotyzm to przede wszystkim szanowanie ludzi, wspieranie polskich firm, i dawanie dobrego przykładu, a nie darcie mordy z flagą w jednej ręce, i kamieniem w drugiej.

daleko nam do takiej Francji albo USA gdzie taka flaga ma wartość


A
@Lucifer_vult_animae_tuae:

To napisz na wypoku że polska to nie kraj idealny, i że społeczeństwo mamy bardzo antyobywatelskie, to zaczynają się lemingi takie jak


To nie jest dla nikogo tajemnica że nie jest idealny ten nasz kraj . Co raz ktoś coś o tym pisze. A społeczeństwo w jakim sensie antyobywatelskie?
@crest:

złościsz się, bo wiesz, z nie masz racji


Argumenty ad personam to najlepszy dowód że to nie ja się złoszczę ;)

Taka Francja albo USA wielki szacunek do flagi, a taki polski lewak?


Zero szacunku do flagi bo? Wy i te wasze urojenia. Nawet lewakiem nie jestem ale co tam. W twoim świecie pewnie każdy kto nie jest korwinistą to lewak.

@panzerfucker:
Społeczeństwo obywatelskie to takie, gdzie, w którym
L.....e - @crest: 
złościsz się, bo wiesz, z nie masz racji

Argumenty ad personam ...
@Lucifer_vult_animae_tuae ad persona, bo napisałem, że się złościsz? Litości XD Takie USA, Francja, Anglia, Turcja wszędzie widać ich flagi oraz dumę narodową, a taki krajowy lewak? Ciągle tylko jest zły na nasze społeczeństwo i je obraża. ))¯_(ツ)_/¯ Zero tolerancji. Wstydź się.
@crest: Zapoznaj się z definicją ad personam. Nie będę ci tłumaczył jak dziecku, masz internet, masz google, sprawdź. No i te puste słowa o dumie narodowej. Nie ma chyba głupszego hasła, tym bardziej że najgłośniej o tym krzycząs sebixy blokersy żyjące z kradzieży, albo roboty na czarno.
@Lucifer_vult_animae_tuae:

Społeczeństwo obywatelskie to takie, gdzie, w którym ludzie troszczą się o słabszych, schorowanych czy oszukiwanych.


I mówisz że w Polsce takich ludzi brakuje? Są tak jak w każdym innym kraju. Do Szwajcari nam daleko ale mimo to nie psioczył bym na Polaków jakby to byli jedyni dzicy w Europie

w krajach gdzie jeden na drugiego pluje i jeden drugiemu żałuje

Takich ludzi jest mniejszość ale zawsze jest o nich głośno