Wpis z mikrobloga

@Reiter: Dawaj zdjęcie gdzie hindus w Wwa sra na ulicy ? Jednakze on jedynie dowozi żarcie tj nie przygotowuje go a jedynie daje Ci torebkę a żarcie masz w szczelnych pojemnikach i do k---y nędzy oni wyglądają w miarę schludnie i przynajmniej drzew nie wyrywają ...

Ponadto wyłącz media narodowe / TVP i przestań słuchać Korwina ...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wstaw_tu_login: Produkując dym przyczyniasz się do ograniczania widoczności, a więc policja może nie zobaczyć niebezpiecznych sytuacji, zareagować z opóźnieniem, ktoś może wzniecić ogień i może go być słabiej widać oraz milion innych scenariuszy. Race mogą te zadymy tuszować.
  • Odpowiedz
Jedenasty listopada, stulecie odzyskania niepodległości, bardzo wyjątkowy dzień, ale mimo wszystko najważniejsze co Polak może zrobić to kłócić się z drugim Polakiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i zero kultury rozmowy, od razu trzeba zacząć kogoś wykpiwać. Jakie to smutne.
  • Odpowiedz
@Taki_Sobie jak idziesz na marsz z okazji odzyskania niepodległości to bierzesz flagę, biało- czerwone elementy stroju, a nie j----ą race i barwy jakiegoś śmiesznego klubu. Z tym syfem idź sobie na jakiś gówniany marsz kibolstwa.
  • Odpowiedz
@hotpizza Ograniczanie widoczności jest równoznaczne z prowokowaniem zadymy?

No patrz, ostatnio jak szedłem przez mgłe to aż musiałem przywalić każdemu kogo widziałem, tak mnie sprowokowała ta ograniczona widoczność
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wstaw_tu_login: jesteś tępy czy udajesz? Jak ktoś zacznie kogoś bić, dzięki dymowi i ograniczeniu widoczności, policja może nie zauważyć i zareagować z opóźnieniem. Nie porównaj do mgły, bo na mgłę organizatorzy nie mają wpływu i mgła rzadko ogranicza aż tak bardzo widoczność.
  • Odpowiedz
Ale s----------e w komentarzach. Widzę, że 11 listopada lepiej odpuścić sobie czytanie wysrywów piwnczakoów z wypoku, bo aż się smutno robi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vind: Tobie się nie podoba, tysiącom się podoba

@rakiwo: to może ja dam bardziej autentyczne proporcje: setce przychlastów, których wiedza o sztuce ogranicza się do sprayu na elewacji z wulgaryzmami się podoba, a milionom obywateli nie, bo to tylko dym, który zasłania ludzi, którzy biorą udział w marszu.

Te race to chyba wymyślili kibole, aby za dymem ukryć fakt, że na większość męczy ich gównoklubu z gównoligi przychodzi
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Malowanie sprayem po elewacji, jest wandalizmem bo zostawia trwałe uszkodzenie, które potem musisz oglądać. Race na marszu to chwilowy błysk po którym za 2h nie będzie śladu. Więc porównanie z d--y. Prędzej można to porównać do jakiejś imprezy typu koncert zespołu, którego nie lubisz, ale wtedy po prostu na niego nie idziesz a nie mówisz innym, że mają wypieprzać z klubu. Cieszę się, że mogłem pomóc.
  • Odpowiedz