Wpis z mikrobloga

@Taki_Sobie: Do zobaczenia na marszu!
A jak kogoś dupa boli niech siedzi w piwnicy i zamknie mordę, w życiu nie byli na marszu zobaczyli jedną racę i płaczą, że patologia...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Taki_Sobie: powodzenia! Wykopki mają ból dupy o jedną racę xD puknijcie się co niektórzy w głowę bo już popadacie ze skrajności w skrajność, a większość pewnie nigdy nawet nie była na marszu.
  • Odpowiedz
  • 26
@mistellaire Dobra ludziska wy tu leczciee sobie te swoje komplesky przed monitorem a ja będę się dobrze bawił świętując odzyskanie niepodległości. I nie wołajcie mnie do jakiś wypocin. Pozdrawiam cieplutko xd
  • Odpowiedz
@robaczek147: raca dla klimatu. Nie podobają się wam ujęcia z lotu ptaka, gdzie ulice Warszawy są czerwone od rac? Dla mnie coś pięknego.

@Taki_Sobie: udanego Marszu! Ja niestety nie będę, ale w latach 11-16 byłem na każdym ;) ciarki przechodzą na samo wspomnienie.
  • Odpowiedz
@mistellaire co za szowinistyczne bydło. I nie mówię tu o opie. Ja tam w dupie mam futbol ale gówno kogoś powinno obchodzić co ktoś będzie nosił na mn. To tylko czapka kibica a wy sracie się jakby było tam napisane że chce zakebać waszą matkę.
  • Odpowiedz