Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #feels
Kolejny dzień siedzę samotnie przed ekranem komputera. Ta samotność jest straszliwie dobijająca. Od tygodni nigdzie nie wychodziłem żeby sie zabawić, spotkać się z kimś po pracy. Wracam do domu i siedzę. I tak w kółko. Postanowiłem dzisiaj, że zainicjuję jakieś spotkanie, napiszę do kogoś i zaproponuję wypad na piwo. Szczerze nie miałem do kogo napisać. Zdałem sobie sprawę, że jestem kompletnie sam, bez żadnych znajomych. Pozostało mi jedynie pojechać na stację paliw i kupić czteropak piwa. Dlaczego #!$%@? to musiało spotkać akurat mnie? Po co to wszystko, po co ta nędzna wegetacja na wsi gdzie nic się nie dzieje!? Po co #!$%@?, po co?(°°
  • 28
@Antonio211: Ogólnie życie na wsi to wegetacja nie życie, masakra. Nawet jak mam jakichś znajomych to i tak niema opcji spotkać się w weekend bo raptem 3 busy w tym ostatni o 17 i każdy weekend wygląda tak samo, boję się że tracę najlepsze lata życia. Ale powodzenia Mireczku, będzie lepiej ()
nie szukaj rozrywki w innych ludziach tylko sam rusz dupę z domu zeby nauczyc sie robic samemu to co lubisz. Pozniej znajomi sami się znajdują


@laicik: xDDD 99% rzeczy można się doskonale nauczyć w domu czytając książki i aplikując je w prawdziwym życiu. Jak myślisz co zrobi anon bez znajomych, który boi się ludzi? Pójdzie na wykład o tym co lubi, posłucha i pójdzie do domu. Pójdzie na siłkę, popatrzy jak