Wpis z mikrobloga

@Krzemol: Niektórzy to nawet i o nowe nie dbają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak wsiadłem kiedyś do kolegi do nowego mercedesa i zobaczyłem z tyłu puste butelki, kilo błota, siedzenia pobrudzone butami i inne papierki to serce się krajać zaczęło ... (°°
  • Odpowiedz
@qbranchmaster1: Dziala, ale u mnie jakos tak srednio, chyba kupilem lipny zwirek, co gorsza jak ruszylem wora to sypal sie jakis proszek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam przed koncem podrozy na minute otworzyc okna, wywieje cieple powietrze i wwieje zimniejsze, bardziej suche, w przypadku zimy sporo daje uchylenie okna

Auto mi nie cieknie a z tym kretynskim zwirkiem zdarzylo mi sie pare razy czekac 10-15 minut
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DryfWiatrowZachodnich: @Krzemol: chłopaki. W pewnym wieku człowiek po prostu stwierdza, że przedmioty są dla niego a nie on dla przedmiotów. Niezależnie od tego czy mowa o samochodzie, telefonie czy czymkolwiek innym.
Ale rozumiem - też taki byłem. O pierwsze auto dbałem jakby to był złoty cielec. Później mi przeszło.
  • Odpowiedz
@krzysztof-es-545: Ja to widze troche inaczej. Woda w aucie z gumowymi dywanikami tak naprawde nic mu nie zaszkodzi, ale zmiejsza komfort. Jak jedziesz w trase to jasne, mozesz wsadzic do srodka balwana i z czasem zniknie, ale po miescie nie wszystko odparuje i nastepnym razem jak bedziesz wchodzil bedzie mniej komfortowo jakby ktos poswiecil te 5 sekund na otrzepanie butow.

Nie jestem zwolennikiem jakiegos pucowania auta, ale warto trzymac sie
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Przy takiej fajnej pogodzie (tzn. jak było sucho), to zdarzało mi się jechać z otwartym oknem przy -15. I było naprawdę OK, choć tylko w mieście, na trasę nie wybrałbym się już tak, bo chybabym skostniał z zimna.
A co do wody na dywanikach to u mnie od razu idzie ciepły nadmuch na dół, choć z innego powodu – po prostu NIENAWIDZĘ mieć wilgoci na pedałach. Podeszwy butów nie
  • Odpowiedz
Niektórzy to nawet i o nowe nie dbają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak wsiadłem kiedyś do kolegi do nowego mercedesa i zobaczyłem z tyłu puste butelki, kilo błota, siedzenia pobrudzone butami i inne papierki to serce się krajać zaczęło ... (°°


@qbranchmaster1: jego po prostu stać na auto. W Polsce nadal PRL i
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Ja nie podnoszę nogi ze sprzęgła przy zmianie biegów, tylko ześlizguję na dół, żeby wyszło to łagodniej. Jak pedał jest mokry, to but się nie ślizga.

poniżej 4 stopni się klima nie włączy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lorenzo_von_Matterhorn: Manualna włącza się kiedy się właścicielowi podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: Sam jesteś debil. Ludzie mają różne zdania i preferencje. Niektórzy wolą kupić stary samochód w wysokiej klasie i wydać na niego kilkanaście tys na naprawy niż kupić plastikowego Dustera w bieda klasie z za-małym silnikiem, gdzie w środku wszystko trzeszczy i strzela, a pojechanie w trasę nawet 100 km będzie zabójcze dla pleców i krzyża. Bo niby nowy to się nie psuje i jest gwarancja.
  • Odpowiedz