Wpis z mikrobloga

ale żeby docisnąc wyższą matematykę, musisz znać pitagorasa.


@Precypitat: Wyższej matematyki też nie musisz znać. Chyba, że ci chodzi tylko o ukończenie studiów, ale to nie jest tożsame ze znajomością czegoś.
  • Odpowiedz
Ale #!$%@?, w tamtym tygodniu musiałem użyć tego twierdzenia do wykrywania kolizji z okręgiem


@bh933901: nie dostaje się 15k za pisanie bzdur do których są gotowe rozwiązania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
, a czego się uczysz na PP jak nie resuscytacji,


@GrallStar: ja sie uczylem alarmow, tego ze ruscy nas zaatakuja, dlaczego czarnobyl wybuchl i cos o bombach atomowych. O resuscytacji byla jedna lekcja i polowa osob nie zdazyla spróbować. Mowie calkowicie serio, szkola miala dwóch nauczycieli, jeden byl #!$%@? z obsesja na punkcie ataku ruskich a drugi uczyl bandazowania i pierwszej pomocy. Klasa byla za duza wiec podzielili ja na
  • Odpowiedz
@Hatespinner: geniusz
Tak, gotowym rozwiązaniem wykrycia kolizji z okręgiem jest zastosowanie twierdzenia Pitagorasa, co zajmuje dwie linijki kodu. Ale znam takich prosów, którzy zaciągaliby do tego bibliotekę, bo przecież jest już gotowe rozwiązanie, to po co mam pisać swoje xd
  • Odpowiedz
@gosvami jej chodzi o to, że edukacja seksualne powinna być tak samo wazna. I teraz edukacja seksualna jest może być trochę ważniejsza dla młodych ludzi, niż za moich czasów. Masz internet pełen seksu, internet z głupotami na temat seksu, źle wzorce z tych wszystkich Instagramów, redpil, moim zdaniem młody chłopak czy dziewczyna w wieku 13 czy 14 może się w tym wszystkim zagubic. Bo niby wszystko wie, ale ta wiedza jest
  • Odpowiedz