Wpis z mikrobloga

@MrB34n nie chciałem podejmować tego tematu ale jak tak bardzo się uparłeś to proszę bardzo.
Każda wiedza jest ważna czy to jak liczyć pole trójkąta czy jak się ruchać i zabezpieczać. Bo w wychowaniu seksualnym chodzi też o to żeby nauczyć się jak uprawiać bezpieczny seks
  • Odpowiedz
@Matis666: Ok, ale z tego co Rubik powiedziała wynika, że nauczanie o twierdzeniu pitagorasa jest mniej ważne niż edukacja seksualna. Równie dobrze ktoś mógłby powiedzieć, że to absurdalne iż w szkole uczą twierdzenia cosinusów, a nie seksu.
  • Odpowiedz
@Matis666 spawam ogrodzenia i bramy. Często sobie przekątne wyliczam, żeby sprawdzić czy to co robię prosto wychodzi czy coś się przy cięciu nie #!$%@?ło. A jestem zwykłym robolem po licbazie...
  • Odpowiedz
@gosvami: no cóż, wypowiedziała to niezbyt składnie (Korwin approves), ale niestety ma rację, przeciętnemu człowiekowi w życiu bardziej przyda się wiedza o seksie (a dokładniej o jego możliwych konsekwencjach), niż twierdzenie Pitagorasa.
  • Odpowiedz
@MrB34n dla niej może jest bardziej ważny seks niż matematyka xD każdy ma inne priorytety w życiu.
@mojemacki twierdzenie Pitagorasa dyskryminuje trójkąty które nie są prostokątne, weź już odejmij ten 2 cosinus alfa...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gosvami: ta pani ewidentnie ma jakiś problem, ciagle mówi tylko o seksie i edukacji seksualnej. Jak widzę jej zdjęcie w miniaturce przy odnośniku do artykułu, to nawet nie muszę czytać tytułu, bo już wiem o czym będzie
  • Odpowiedz