Wpis z mikrobloga

CZYTAJ ZANIM ZAGŁOSUJESZ #!$%@? W ANKIECIE

Pomóżcie mi rozkminić temat #przegryw

Podoba mi się Victoria Justice, ok załóżmy że się zakochałem i chcę ruchać VJ.

-Jestem 5/10 przegrywem lvl "przed 30" z Polski
-mam fobię społeczną i boję się dalekich podróży
-nie mam zbyt wielu znajomych, kilku kumpli bo wstydzę się dziewczyn i jestem ogólnie nieśmiały
-mam mało kasy, bardzo mało

Cel: mój penis w cipce VJ w ciągu najbliższych 5 lat (zanim się zestarzeje) ale na legalu, bo wszedłem z nią w związek i ona chce, żaden gwałt nie wchodzi w grę.

Moje pytania brzmią:
1. Ważniejsze: Jak wyglądał by plan działania na te 5 lat tak by osiągnąć cel?
2. Gdybym ułożył szczegółowy plan i go faktycznie wdrożył, to jak orientacyjnie określilibyście szanse na jego powodzenie? To bardzo luźna ankieta i dość chaotyczna ale to raczej dla zabawy to drugie pytanie.

#pytanie #ciezkarozkmina #przemyslenia #stulejacontent #tfwnogf #podrywajzwykopem
#ladnapani #victoriajustice #buziaboners ##!$%@? ##!$%@?
D3tox - CZYTAJ ZANIM ZAGŁOSUJESZ #!$%@? W ANKIECIE

Pomóżcie mi rozkminić temat #pr...

źródło: comment_NxRDsEcNRcS5zBNGUq6MnG2ymr3V055C.jpg

Pobierz

Jakie są szanse - wybierz odpowiedź najbliższą twojej

  • 1 do 100 000 000 albo mniejsze 32.3% (157)
  • 1 do 10 000 000 3.1% (15)
  • 1 do 1 000 000 3.1% (15)
  • 1 do 100 000 2.7% (13)
  • 1 do 10 000 2.7% (13)
  • 1 do 1000 2.9% (14)
  • 1 do 100 0.8% (4)
  • 1 do 10, co dziesiątemu by się udało 1.9% (9)
  • Większe, jak ktoś się postara to ją wyrucha 4.7% (23)
  • Litości kurrrrrwa...... 45.9% (223)

Oddanych głosów: 486

  • 30
@D3tox: Realnie podchodząc do osoby która jest przed 30 rokiem życia i potrafi myśleć. Nawet jeżeli nie masz zawodu, a masz zdaną maturę, możesz zacząć jakiekolwiek wartościowe studia(pewnie zaoczne+praca), w czasie pięciu lat jesteś w stanie je skończyć~~ i tak dalej.

Właściwie, w pięć lat można:
- skończyć studia
- zdobyć dość dużo doświadczenie w zawodzie
- ogarnąć swój wygląd(sylwetka/kondycja), zmienić całkowicie garderobę i przyzwyczajenia
- nauczyć się dobrze jakiegokolwiek języka
@Matemit: no i wielki plus dla ciebie

Nie oczekuję że ktoś mi tu rozpisze plan działania, ale właśnie takie jak twój przykładowo komentarze coś wnoszą do tematu, czyli wygląda na to że 5 lat to za mało, w 5 lat zrobię gównostudia i będę sformatowanym przez jakąś przeciętną uczelnię frajerem, no chyba że dobrze trafię.
@D3tox: Zeby zamoczyć w takiej VJ to trzeba być sławny bądź bogatym,żeby w ogóle mieć do niej dostęp.Bo bedąc randomem z ulicy szansa na to że na siebie wpadniecie gdzieś i bedzie chiała w ogóle z Tobą gadać,nie wspominając już ze by poszła na randke z typem z ulicy ktorego zna od 1 min. są praktycznie 0
Trzeba inaczej podejść do tematu, zawodu można się nauczyć w pół roku - może rok. Studia to strata czasu.

Cel to Victoria Justice. Albo równie ładna celebrytka o podobnym statusie społecznym w której się akurat zakochałem. Nie widzę problemu w wyruchaniu 9/10 a może nawet 10/10, wystarczy 1000zł na Roksie. Ja jestem bardziej ambitny.
@mwss: dlatego uznałem że 5 lat to odpowiedni timing, by stać się kimś na odpowiednim poziomie z odpowiednią kasą i statusem społecznym.