Wpis z mikrobloga

@masiej: podejrzewam, że tego co w większości sklepów mam wrażenie, gdzie nie wejdę to czuję ten zapach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponoć jest to jakiś typowo przemysłowy zapach do takich celów jak rozpylanie w sklepach właśnie.. ponoć podobny do niego jest Betnley for men intense (jeśli myślimy o tym samym zapachu)
@masiej: Pytałem jeszcze dzisiaj i oprócz tego, co mają w automatycznych dozownikach, to czasami też psikają ręcznymi dozownikami (jak te do spryskiwania kwiatków), na których jest tylko wymieniony główny składnik/nazwa: Patchouli blanc (biała paczula?). Psikałem i pachną prawie identycznie. Pewnie to to samo, tylko świeżo psiknięty wywołuje inne odczucia. Znalazłem w necie, że są też perfumy o tej nazwie. Muszę je gdzieś dorwać i wywąchać.
@masiej: Dzięki, sprawdzę.
W międzyczasie kupiłem próbkę perfum Patchouli blanc na allegro. Pachnie podobnie, trochę bardziej "chlebowo". Tylko ani to się nie nadaje do psikania w domu, bo drogo, ani na siebie, bo w mojej ocenie kompozycja jest zbyt spokojna, jednostajna, nie ma drugiego dna.