Wpis z mikrobloga

PSG to jest tak sztuczny twór, że rzekomo muszą płacić swojej największej gwieździe, Neymarowi, żeby przed meczem witał się z fanami a po meczu im dziękował. Dostaje za to €375k rocznie. Dodatkowo za niekrytykowanie wyborów trenera w mediach dostaje €2.5m rocznie.

Te wycieki z Football Leaks coraz bardziej ośmieszają City i PSG. I nie twierdzę że to wszystko prawda, ale bardzo mi się to podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna źródło
  • 15
@Minieri: ja rozumiem, pytanie czy stała pensja nie jest odpowiednio pomniejszona, żeby wszystko wychodziło normalnie. Czyli na zasadzie - słuchaj zarobisz xxx tygodniówki, ale jak będziesz krytykował trenera to obcinamy o 10%, a za nie witanie się z kibicami 5% itp. itd.
@Minieri: @Yahoo_: @DonMatheo: Ja czytałem, że to jest po to aby można w ogóle było w jakiś sposób piłkarza ukarać. We Francji wg przepisów firmy nie mogą karać finansowo, jak masz pensję to ją musisz dostać i koniec kropka. Zresztą w Polsce jest podobnie. W Anglii jak ci piłkarz nawywija to mu dowalasz tygodniówkę kary i spoko, a we Francji to niemożliwe. Dlatego dają takie właśnie premie. Oczywiście umowa