Wpis z mikrobloga

Znajdę na wypoku jakieś zaufane różowe i niebieskie paski? Chciałbym żebyście ocenili mój wygląd na zdjęciach które wam wyślę (Mimo wszystko liczę na anonimowość, dlatego szukam zaufanych :v), a chciałbym aby wyglądało to tak :

-Oceniacie wygląd na pierwszym zdjęciu
-Oceniacie mój wygląd na podstawie 3 zdjęć
-Zgadujecie mój wiek
-Kiedy wyślę wam zdjęcia nie piszcie nic na ich temat, żeby nie wpływać na ocenę innych

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zebrałbym dane i porównał jak oceniają mnie niebieskie i różowe.

Jeżeli znaleźli by się chętni i uzyskałbym obiektywną ocenę - mogę napisać np. na ile punktów sam się oceniałem, na ile punktów jestem oceniany w moim otoczeniu, jakie powodzenie mam u płci przeciwnej irl, a jakie na portalach itd.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo
#zwiazki
  • 85
Poczekam aż pojawi się więcej chętnych, żeby zrobić masówkę. Swoją drogą, chciałbym żeby tych osób było jak najwięcej żeby wynik który otrzymamy był jak najbardziej obiektywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niech znajdzie się jeszcze trochę ludzi, zwłaszcza różowych. No chyba że mamy jakiegoś lgbt niebieskiego, to też byłbym ciekawy co o mnie myśli :>
Jak uznam że jest wystarczająco ludu, to wam wyślę, zawołam was i wynikami podzielę się tutaj lub w innym wpisie.
Dobra, jeszcze trochę ludzi i styknie. Zanim wyślę mam też pytanko: Czy jak zacznę wam wszystkim wysyłać na PW takie same wiadomości z tymi samymi zdjęciami, to wykop nie uzna mnie za spamera ? :p