Wpis z mikrobloga

  • 217
Chciałbym podziękować wszystkim dzielnym i uczciwym policjantom, którzy zdecydowali się nadal pełnić swoje obowiązki nie uginając się pod presją kolegów i nie biorąc lewego zwolnienia L4. Wiem jak bardzo jest to dla Was trudne, bo skazani zostaliście na ostracyzm ze strony kolegów, a i pracy macie aktualnie 10 razy więcej. Dziękuję jako zwykły obywatel, chcę na ulicach policjantów dla których mimo kiepskich warunków ta służba jeszcze cokolwiek znaczy, a drugi człowiek jest ważny. Państwo bez policji nieistnieje. Mam nadzieję, że 11 listopada uda się zabezpieczyć marsz.
Chwała Wam Dzielni Policjanci!
#policja #wydarzenia #przemyslenia #marszniepodleglosci
DeXteR25 - Chciałbym podziękować wszystkim dzielnym i uczciwym policjantom, którzy zd...

źródło: comment_z0FWzRIZ6hmOlNMokbK5UhFxF6nOrpBX.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeXteR25: Fajnie, że tak myslisz, ale prawda jest taka, że 99% tych co zostali to włazidupy/lizusy i największy wróg obywatela podczas kontroli. Jeden z drugim za obietnice wyższej grupy, czy nagrody, wyłamał się z protestu i poszedł na służbę. Protest się skończy i za te same obietnice będzie n---------ł mandat za mandatem, zabierał dowód za byle co, będzie się p-----------ć do każdego i o wszystko-tylko po to, żeby się naczelnikowi
  • Odpowiedz
Ludzie w większości są wyprani z ideałów. Nie znajdziesz wystarczającej ilości idealistów, żeby wypełnić nimi szeregi służb mundurowych.

@DeXteR25: Co to za ideały? Okradać obywateli w służbie rządu, dawać się j---ć na hajsie i dymać kolegów w pracy nie biorąc udziału w proteście. W państwowych służbach to patusy, krętacze i lenie, nie idealiści.
  • Odpowiedz
2200? http://www.info.policja.pl/inf/organizacja/zarobki-policjantow/164134,Zarobki-policjantow-2018-r.html +liczne dodatki i przywileje.


@Szemrak: wiedziałem, że to ktoś podlinkuje. To ma tyle wspólnego z płacą w policji ile średnia zarobków w Polsce z uwzględnieniem Warszawy. Podrzuć mediane i nagle zamaist 3.5 tys netto robi się 2500 netto. Tak samo policja, po podwyżkach o te śmieszne 200 zł będzie 2900 brutto (2200 podstawy, 50 dodatek, 650 za posterunkowego). Odlicz sobie 18% podatku i masz te "kokosy". A te
  • Odpowiedz