Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko przypomnieć co konserwy pisały po zakazaniu marszu równości w Lublinie:

I bardzo #!$%@? dobrze

Oby więcej miast wzięło przykład

Bravo

no szkoda w ch*j

I słusznie

No i bardzo dobrze

Prawidłowo

dobra decyzja

Zajebiście


WY #!$%@? HIPOKRYCI !!! XDD

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #heheszki #warszawa #marszniepodleglosci #rakcontent #bekazpodludzi #lgbt #prawo
Pobierz
źródło: comment_OuD3u7M9aBjdwjA9KhURAMg3EMzDeoXB.jpg
  • 95
Tyle, że homoseksualizm nie jest chorobą, dewiacją seksualną ani zaburzeniem psychicznym - w przeciwieństwie do nacjonalizmu, który co do zasady jest chorobą wieku młodzieńczego związaną z nagromadzeniem kompleksów ;)


@Kosynier10:

Podasz mi numer jednostki chorobowej? A nie czekaj, WHO nigdy takowej nie wyodrębniło, w przeciwieństwie do homoseksualizmu (do lat '90tych). WHO TO FASZYŚCI NO PATAFIAN!!!111
@PiPiPingu: Problem misiu kolorowy, że homoseksualizm wcześniej uznawano za chorobę gdyż wnioski opierano jedynie na badaniach na więźniach oraz pacjentach szpitali psychiatrycznych, którzy przejawiali zachowania homoseksualne (a nie na zdrowych homoseksualistach) - innymi słowy przyjęto złą metodologię badań. W późniejszych badaniach z szerokiego zakresu nauk( od psychiatrii przez neurobiologie po genetykę) udowodniono, iż homoseksualizm nie powoduje psychopatologii czy fizjopatologii.
@PiPiPingu:
Chociażby tutaj: "Kiedy zbadano i porównano zdrowych homoseksualistów do zdrowych heteroseksualistów (badanie robiono na mężczyznach) zauważono, że nie ma między nimi różnic. Wcześniej porównywano więźniów o skłonnościach homoseksualnych, do zdrowych heteroseksualistów – trudno więc wyciągać z tego logiczne wnioski. To i dalsze badania dały powód zarządowi Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (APA) do wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób. Decydował tylko zarząd, mała grupa naukowców-ekspertów."
Ponadto w tekście masz masę odesłań do literatury
@Kosynier10:

No to tak jak myślałem. W jednym i drugim wypadku bredzisz. A z punktu widzenia biologii, homoseksualizm jak najbardziej jest dysfunkcją, ale nie mam zamiaru się o to z tobą spierać, na pewno nie na takim poziomie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saakaszi: Gdyby mi się chciało, to zrobiłbym listę wykopków cieszących się z zakazu mr i wrzucił na Mirko żeby ich wołać w celu pogratulowania, że władze spełniły ich postulaty xD