Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko przypomnieć co konserwy pisały po zakazaniu marszu równości w Lublinie:

I bardzo #!$%@? dobrze

Oby więcej miast wzięło przykład

Bravo

no szkoda w ch*j

I słusznie

No i bardzo dobrze

Prawidłowo

dobra decyzja

Zajebiście


WY #!$%@? HIPOKRYCI !!! XDD

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #heheszki #warszawa #marszniepodleglosci #rakcontent #bekazpodludzi #lgbt #prawo
Pobierz
źródło: comment_OuD3u7M9aBjdwjA9KhURAMg3EMzDeoXB.jpg
  • 95
Ja w sumie ciesze sie z tego i tego zakazu. Z jednej strony #!$%@? nie cyrkowaly w lublinie,a z drugiej w wawie bedzie spokój. Kto chce świętować ten dzien na 100% znajdzie inny sposób niz lazenie z patologią po miescie
do marszu patriotycznego


@krulwypoku_IgB6: XD byłem na pierwszym i mi wystarczy XD Wtedy byłem jeszcze w liceum albo 1 rok studiow popierałem korwina i faktycznie myslałem, że chodzi o manifestacje patriotyzmu (filmik załączam XD, mniej wiecej takie rzeczy zastaliśmy. Dla korwinistów studenciaków to był ciężki szok, takie burzenie wyobrażen o "patriotach")

"dewiacja nie jest odstępstwem od normy" (delikatnie mówiąc),


Po co używasz cudzysłowu kiedy to nie jest cytat?

Rozumiem że poniższy
Znaczy to, że jest to cecha, która przeszkadza wykonywanie jednej z podstawowych czynności życiowych, jaką jest rozmnażanie (wybacz wikipedię, do weryfikacji w każdym podręczniku biologii) https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Procesy_życiowe


@PiPiPingu: o #!$%@? XD co za ciężki przypadek wybiórczego podchodzenia do tematu i jeszcze polska wikipedia jako źródło XD.

A Procesy życiowe służą do sklasyfikowania czy można coś nazwać organizmem żywym czy nie :).

Co do homoseksualizmu i zachowań homoseksualnych w poszczególnych gatunkach i ich
@kadnUxpRWWKmmJnkjLbPcs:

Niestety, do takich absurdów prowadzi polityczna poprawność. Nie obronisz swych tez bez pisania biologii na nowo bo albo zaprzeczysz ewolucyjnej roli popędu seksualnego, albo zaprzeczysz istnieniu orientacji seksualnych, albo zaprzeczysz, że stosunek homoseksualny nie jest "mniej wydajny" w przekazywaniu genów dalej, albo zaprzeczysz definicji dysfunkcji. Tak czy siak się zapętlisz i będziesz próbował #!$%@?ć logikę i/lub biologię. Jak słusznie zauważyłeś, biologię na poziomie przystępnym dla 10latka.
Czyli brzydki ryj też jest dysfunkcją i zaburzeniem?


@Slonx:

Na pewno nie jest to cecha ewolucyjnie pożądana, niemniej nie ogranicza możliwości prokreacji w tak znacznym stopniu jak homoseksualizm.
Niestety, do takich absurdów prowadzi polityczna poprawność.


@PiPiPingu: Kolego, popisujesz się ignorancją. Przytaczasz definicje z biologii 6 klasy podstawówki i totalnie olewasz całą dalszą edukację.

Rozumiem, ze mechanikę kwantową też mamy olać, bo przecież w podstawówce pokazują tylko mechanikę newtonowską i praktycznie wszystko sie da z niej policzyć. XD

Ty Podajesz artykuł z wikipedii z Twoją własną interpretacją (dość kulawą).

Na pewno nie jest to cecha ewolucyjnie pożądana, niemniej nie ogranicza
Na pewno nie jest to cecha ewolucyjnie pożądana, niemniej nie ogranicza możliwości prokreacji w tak znacznym stopniu jak homoseksualizm.


@PiPiPingu: Dodatkowo:

Hoskins, Jessica L., Michael G. Ritchie, and Nathan W. Bailey. "A test of genetic models for the evolutionary maintenance of same-sex sexual behaviour." Proceedings of the Royal Society of London B: Biological Sciences 282.1809 (2015): 20150429.

Wybacz, ale jestem poza siecią polibudy i sam musisz sobie wyszukać