Wpis z mikrobloga

  • 2788
K---a 100 lecie niepodległości to powinno być takie święto, którego w tym kraju jeszcze nie było. Z p------------m takim, jak to bywa podczas zabaw sylwestrowych. Jakieś koncerty, przedstawienia, fajerwerki itd.

A tu c--j. Jakieś marsze jak co roku i tyle. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polska #bekazpisu
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiciket: Świętowanie, które byłoby wesołe? Co Ty, na głowę upadłeś? W Polsce świętuje się tylko przegrane wojny i powstania. Ma być szaro, smutno, żałośnie.
  • Odpowiedz
@Kiciket Mieszkam za granicą i myślałam, że polonia tutaj będzie organizować coś fajnego, bo chętnie bym się przeszła na jakieś obchody 100 lecia. Wiecie, co organizują? Uroczystą mszę. XD I to wszystko.
  • Odpowiedz
No i właśnie do tej pory nie mogę wyjść ze zdumienia, że taki samograj PiS schrzanił.


UBywatelka zapomniała o jednym szczególe... Dziś jest 06.11, a święto dopiero w niedzielę... Ty już wiesz, że schrzanili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Paradne!

O wszystko
  • Odpowiedz
@Kiciket: Tak właśnie będzie to wyglądać w mniejszych miejscowościach. Festyny, jedzenie, defilady, fajerwerki.
To że Warszawa to smutasy i nic nie organizują poza marszem to tylko wina antypatriotycznej retoryki.
  • Odpowiedz
@Kiciket Myślę, że sama "widowiskowość" tych obchodów pokaże jak bardzo polski naród troszczy się o swoją ojczyznę xD W sumie to też mam to w dupie nawet ten wolny dzień i specjalne moneciki z Paderewskim
  • Odpowiedz