Wpis z mikrobloga

Wynajmuję mieszkanie dla 3 studentek. Po 1 na pokój. Jeden pokój jest wolny i przygotowuję go do przyszłego wynajmu. Ale muszę go wysprzatac i ogarnac i raz na tydzień wpadam na parę godzin z ojcem. Ostatnio bylem nastepnego dnia z rana bo zapomnialem czegoś a tam wciaz byl chlopak jednej z dziewczyny. Niby mieszkal niedaleko ;]
Ostatnio inna dziewczyna byla zla ze nie informujemy o “wizycie“(jedynie domofon informuje ze ktos na klatce wystukuje kod) Ze ona nigdy tak nie wynajmowala itd
I mam pytanie: to ja jestem bezczelny czy ocb? Bo mi sie wydaje ze mam pelne prawa do wizyt, tym bardziej ze zajmuje 1 pokoj wolny w tym czasie.
#wynajem #mieszkanie #wroclaw
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OraclePL: tez wynajmuje i zawsze uprzedzam. I wiadomo ze beda tam osoby trzecie. Do poki placa i nie r-----------a to jest wszystko git. No chyba ze traktujesz to mieszkanie z jakims sentymentrm a nie jako inwestycje.
  • Odpowiedz
@OraclePL:
Kuźwa, ja za młodu byłem ugadany z rodzicami by pukali (u siebie), a ty wchodzisz do obcych, którzy opłacają to na legalu i się panoszysz? Co innego, gdyby nie płacili!
  • Odpowiedz
@OraclePL: ja tez kiedyś wynajmowałem studentom. Mieszkała tam jedna dziewczyna od dobrych 2 lat. Od roku miała chłopaka i tam pomieszkiwał, w praktyce mieszkał. Jak za rok przyszła dopłata za wodę 1600 zł to on nagle tam nie mieszka, tylko ją odwiedza. Dostali 2 tygodnie na wyprowadzkę.
  • Odpowiedz
@OraclePL: To jest bait. I to słaby. Najpierw piszesz niby mimochodem że zaobserwowałeś jak typ nocuje u laski, a później głupie pytania zadajesz czy jesteś bezczelny. Słaba zarzutka, za bardzo wyraźne sugerowanie odpowiedzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@OraclePL: Oceny Wykopków wyjaśniają wszystko, ten portal staje się rakiem i siedliskiem gimbazy (podstawówki), ludzie nie umieją ani czytać, ani myśleć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OraclePL, Ty im wynajmujesz to mieszkanie, za pieniądze, a nie pożyczasz za darmo. Oni płacą za prywatność, a Ty im ją zakłócasz. W dobrym tonie jest uprzedzenie o wizycie. Właścicielka kawalerki, która wynajmuję, dzwoniła do mnie nawet w nagłej sytuacji czy może wejść, podczas mojej nieobecności w mieszkaniu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OraclePL: straszny lincz w dużej części komentarzy. Szanuję Cię OPie że nie podszedłeś do tego bezkrytycznie i się zapytałeś, a po krytyce nie wykłócasz się że wszystkimi próbując udowodnić swoją rację (jak to często na mirko bywa)
  • Odpowiedz
@OraclePL nie słuchaj gimbusów, jeśli ktoś wynajmuje pokój a nie całe mieszkanie to nic mu do tego czy przychodzisz do swojego mieszkania. Dla mnie absurdem jest że miałbyś się zapowiadać. Poza tym możesz ustalić reguły że nie życzysz sobie u siebie gości i nie wolno im nikogo wpuszczać do mieszkania.
  • Odpowiedz
@OraclePL: Pytanie brzmi czy "wpadałbyś" tak też osobie której wynajmowałbyś całe mieszkanie.

Bo wtedy oczywiście wychodzi, że traktujesz te studentki jako upośledzonych studentów w akademiku a nie klienta, który płaci ci za usługę wynajmu mieszkania.

Oczywiście, twoje mieszkanie, twój
  • Odpowiedz
  • 0
@OraclePL Dobrze robisz a od chłopaka to śmiało mogłeś ochrzanić za nocleg i wziąć opłatę za dobę. Bo w końcu wzrasta zużycie mediów.
  • Odpowiedz
@OraclePL: Ty nie wiem czemu Ci p------i ludzie sie Ciebie czepiaja. Jesli od dnia 1 dziewczyny wiedzialy ze tam mieszkasz to nie rozumiem o ci b. Jesli poinformowales je ze sie wprowadzasz to tez nie rozumiem o co b. Chyba ze robisz spontaniczne naloty, to faktycznie niezbyt komfortowo musi sie tam mieszkac.
  • Odpowiedz
@OraclePL: Nie rozumiem jak można babom wynajmować mieszkanie tym bardziej studentkom dziwkom. Nakryłeś jedną z chłopakiem? Bądź pewny że gdy cię nie ma mieszka tam więcej osób i nie płacą tobie. A dla tych co nie mają nic przeciwko temu ciekawe co byście zrobili gdybyście wynajmowali pokój za 900 zł a ta osoba sprowadziłaby 5 dodatkowych osób i od każdej pobierała po 300 zł. Ale nie, to jest naruszenie prywatności...
  • Odpowiedz