Wpis z mikrobloga

  • 10
@dobrzecisiewydaje jestes niewolnikiem i powinnas miec odebrane prawo glosu, skoro jestes za ograniczaniem swobod obywatelskich. Te ruchy spychane na margines o wiele bardziej sie radyjalizują i w przyszłosci beda o wiele grozniejsze i bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: A kto ma definiować na czym polega normalne świętowanie? W dodatku z tego co wiem, to ten marsz się nie odbył, więc nie wiadomo jak będzie wyglądał. Dla Naczelnika parady równości są nienormalne, więc jeśli wyciągnie wnioski z tej sytuacji to wszystkich prewencyjnie zabroni.
  • Odpowiedz
Jestem z Wrocławia i strach było wychodzić na ulicę podczas wcześniejszych „celebracji”,


@dobrzecisiewydaje: możesz rozwinąć? Też jestem z Wrocławia i z chęci sprawdzenia podobnych rewelacji rok temu poszedłem z dziewczyną na ten marsz. Marsz przebiegał w jak najbardziej pokojowej formie, więc ciekawi mnie skąd ten strach u Ciebie.
  • Odpowiedz
w przeciwienstwie do niektórych troglodytów jak prezydent Wrocławia #steam nie ma problemów z celebrowaniem niepodleglosci polskiej PONAD PODZIAŁAMI


@highlander: Brawo pan prezydent i pan prezydent elekt Wroclawia. Nie zgodzili sie na zorganizowanie marszu gloryfikujacego podzialy w spoleczenstwie. Powinienes sie cieszyc, zgodnie z tym co napisales. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@silverm: tak pokojowo, że się napier*lali na rynku i rzucali petardami w ludzi?
@HumbugPL: parada równości nikogo nie krzywdzi
@lronman: krzywdzenie i zastraszanie mniejszości to według ciebie swoboda obywatelska?
@iErdo: demokracja i wolność słowa, a zastraszanie i propagowanie nienawiści wobec odmienności to zupełnie inne rzeczy.
@cucaracha: rodziny z dziećmi przeciez maja marsz z pochodem i świętowaniem na Rynku przed południem. Wy chyba
  • Odpowiedz