Wpis z mikrobloga

@fireman2: Spokojnie, tą teorią, że powinno się kłaść wzdłuż okna to jednak bym się nie przejmował bo niby dlaczego? Panele położone tak jak je położyłeś dają poczucie "szerszego pokoju" tym bardziej, że jest bardzo wąski. W wielu miejscach widziałem położone panele prostopadle do okna i dobrze to wygląda. Poza tym panele również kładzie się teraz ukośnie.
  • Odpowiedz
@Matsik: @Myszoskocznia: @WielkaPesaNarodowa: @fireman2: @tajemny-poliszynel: @HHHHHH: @2plus1:
Można układać równolegle do okna, tylko trzeba wybrać taki wzór, w którym każdy panel to jedna "deska". Wtedy widoczność łączeń nie jest błędem. Tak by było tutaj zrobić najlepiej, a układanie prostopadle tutaj by dało jeszcze gorszy efekt niż nawet widoczność łączeń, bo by optycznie wydłużyło pomieszczenie które już jest bardzo długie i wąskie. Pokój wyglądałby jak korytarz.
  • Odpowiedz
#!$%@?ą mnie ci wszyscy spece od "podłogę układa się wzdłuż okna, #!$%@?łeś". XD

Nie, nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Gdyby się tego trzymać sztywno to pokój wyglądałby jak jakiś #!$%@? tunel czasoprzestrzenny.

Czy położenie w ten sposób paneli sprawi, że pękną, wybrzuszą się czy cokolwiek? Nie. Więc są położone prawidłowo.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że można. Nawet całe biurowce, ale nie ma chyba ofert leasingu nieruchomosci dla osób fizycznych


@Jowanka: z firmami możliwe, nie wiem. Ale tak jak mówisz, dla osób fizycznych to raczej niemożliwe więc trochę śmieszy komentarz, że mieszkanie (nawet z hipoteką) jest banku. :D
  • Odpowiedz
@Krupier: Przecież to się bierze z czasów, gdy modne były panele udające parkiet i wtedy pod światło było widać jaki to piękny fejk. Jak panele imitują deski, to łączenia między panelami wyglądają jak łączenia między deskami i to zaden problem...
  • Odpowiedz
@Krupier: Taka przenośnia, że ktoś spłaca kredyt 30 lat. Ale moim zdaniem jak ktoś 15-20 lat odmawia sobie wszystkiego bo odkłada gotówkę żeby kupić mieszkanie to jest jeszcze większym niewolnikiem.
  • Odpowiedz
Przecież to się bierze z czasów, gdy modne były panele udające parkiet i wtedy pod światło było widać jaki to piękny fejk


@Jowanka: a to nie widziałem nigdy czegoś takiego chyba (prawdziwy parkiet here, jesion w jodełkę).

Taka przenośnia, że ktoś spłaca kredyt 30 lat. Ale moim zdaniem jak ktoś 15-20 lat odmawia sobie wszystkiego bo odkłada gotówkę żeby kupić mieszkanie to jest jeszcze większym niewolnikiem.


@Jowanka: raczej niewiedza niż
  • Odpowiedz
@fireman2: Cumplu, układa sie prostopadle do okna, a nie równolegle ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Myszoskocznia: ilość ludzi którzy pulsują takie wpisy jest przerażająca.
Tez jak u siebie kłaść miałem to każdy wchodził i gada głupoty o tym, ze prostopadle do okna. I kij ze panele z v-fuga i specjalnie pokreslone są łączenia a on każe układać prostopadle bo „łączeń nie widać”.

tl;dr z każdego mądrzejszego bloga
  • Odpowiedz