Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Mam pytanie odnośnie #zwiazki
Moja ex odrazu po rzuceniu mnie związała się z innym mężczyzną mimo, że wcześniej zapewniała mnie o swojej miłości, także nie spodziewałem się tego wszystkiego, był to dość duży szok.Jak to możliwe, że ktoś tak szybko radzi sobie z rozstaniem?Czy to oznacza, że nigdy mnie nie kochała skoro tak postąpiła? Pytanie do kobiet: czy jest możliwość, że dalej o mnie myśli i coś czuję, mimo, że tak szybko się z kimś związała?Dodam, że nie było żadnych zdrad itp, raczej brak większych problemów w związku.Bardzo za nią tęsknię i dalej nie rozumiem jak można tak szybko związać się z kimś innym
#logikarozowychpaskow #rozstanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 72
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak czułeś że coś nie jest tak, to pewnie dobrze czułeś. Intuicja zazwyczaj nie kłamie w takich przypadkach.

Pewnie jak ochłoniesz, zobaczysz milion innych znaków, że Wasze rozstanie było do przewidzenia, tylko że ludzie zazwyczaj wypierają takie alarmujące sygnały, woląc utrzymywać się w poczuciu że jest normalnie.

Ale żeby ochłonąć, zamknij to za sobą. Zamęczysz się.
  • Odpowiedz
@kotkaschrodingera: To. Ja pamiętam, jak intuicja już po kilku miesiącach związku wyła mi, że coś jest nie tak, ale to ignorowałem. Ostatecznie i tak jej posłuchałem i zerwałem, ale z czasem, kiedy już właśnie ochłonąłem i przyjrzałem się temu z boku, to aż przygniotła mnie ilość wcześniejszych flag i sygnałów, które jasno wskazywały, że do siebie nie pasujemy, a które olewałem.
  • Odpowiedz
OP: @kotkaschrodingera: bywały znaki ale takie na rozmowę z którymi można się było uporać.Najgorsze, że dalej ja kocham jak szalony i żyje złudną nadzieją, że kiedyś do siebie wrócimy.Wiem, że to głupie ale nastawienie "muszę o niej zapomnieć" powoduje tylko smutek, bo nie chce o niej zapominać, nie chce żeby mi przeszło

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
SystematycznyBydlak: > znała go z miesiąc przed, mówiła żeby się nim nie przejmować

@OP: no wcale nie czerwona flaga, ani troszeczke

dlaczego nie skończyła tego że mną wcześniej, tak mnie okłamywała i manipulowała?


bo jeszcze nie była pewna, że do tamtego fagasa może płynnie przeskoczyć

czułem że coś nie tak ale robiła mi tylko awantury, że jestem zazdrośnikiem


kolejna czerwona flaga. JAK ŚMIESZ MNIE PODEJRZEWAĆ xDD

tylko po co?


po
  • Odpowiedz
Jeśli Cię to pocieszy, faceci też wykorzystują kobiety, jak chcą seksu, to potrafią tak kłamać i manipulować, że głowa mała.

tyle, że kobiety robią to bezczelnie i z premedytacją, bo sa świadome, ze nie czekają je za to żadne konsekwencje.


Tak, a facetów to jakie niby czekają konsekwencje? Gadasz głupoty, bo nie widzisz tego od drugiej strony, faceci potrafią być równie bezczelni, złośliwi i wyrachowani co kobiety. To kwestia tego, jakim jesteś
  • Odpowiedz
@To_Stan_Umyslu: to jestem kuźwa małpa kaskaderem
( ͡° ͜ʖ ͡°)- Bzdura. W związku może być na tyle niewygodnie, że po prostu lepiej być samemu. Ludzie dążą do swojej wygody, nie rezygnują łatwo z dowolnej wartości dodanej z życia, ale nowa osoba na horyzoncie nie jest warunkiem koniecznym.

@bezbekpol: no niestety. Chyba nie znam żadnej teoretycznie kumatej i doświadczonej osoby, z której
  • Odpowiedz
@kotkaschrodingera: dokladnie, jak pisze kotka, zapomnij o niej, idz na silke, basen. W miedzyczasie poznawaj kobiety i zapraszaj je na kawe. Wkoncu natrafisz na taka, ze Tobie bedzie zalezec na niej i jej na Tobie:) a wtedy wrocisz wspomnieniem i pomyslisz " co ja wtedy myslalem?"
  • Odpowiedz
OP: @kotkaschrodingera: kłopot w tym, że ona była moja pierwszą większą miłością, nigdy nie czułem tego samo do innej.
Wszystko to co opisałaś staram się w wprowadzić w życie ale czasem mam takie dołki i jeszcze raz to wszystko analizuje.Po prostu jestem w szoku, że osoba której ufałem najbardziej w życiu wbiła mi noz w plecy, dalej jestem w szoku.Bardzo tęsknię za szczęściem które z nią miałem, ale jak wszyscy
  • Odpowiedz
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego nie skończyła tego że mną wcześniej, tak mnie okłamywała i manipulowała?skoro mnie nie chciała mogła nie mówić jaki jestem zajebsity, jak mnie kocha itp bo teraz nie wiem co o tym myśleć


Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

[]

@AnonimoweMirkoWyznania: bo większość bab to kłamliwe i tchórzliwe suki bez honoru
  • Odpowiedz
WybitnyWarchlak: > Tak, a facetów to jakie niby czekają konsekwencje?

@janeeyrie na przykład fałszywe oskarżenia o przemoc/gwałty/molestowanie, czy ataki w mediach społecznosciowych

To kwestia tego, jakim jesteś człowiekiem, a nie płci.


owszem, to jest kwestia tego jakim jesteś człowiekiem, ale facet jak cie zostawi to jest przez kobiety określany #!$%@?, a jak związek zostanie zniszczony z winy kobiety, to facet jest okreslany #!$%@?ą/frajerem/etc. Niezależnie od wersji, to opinia faceta jest umyślnie
  • Odpowiedz
Lepiej dla ciebie, że tak się stało teraz, a nie np. po ślubie. Przebolej, nie wpadaj w alkohol, zapomnij, urwij kontakt, nigdy, przenigdy nie odpowiadaj na jej wiadomości i żyj. Tego kwiata jest pół świata


@Queltas: kolega wyczerpał temat.
  • Odpowiedz