Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Mam pytanie odnośnie #zwiazki
Moja ex odrazu po rzuceniu mnie związała się z innym mężczyzną mimo, że wcześniej zapewniała mnie o swojej miłości, także nie spodziewałem się tego wszystkiego, był to dość duży szok.Jak to możliwe, że ktoś tak szybko radzi sobie z rozstaniem?Czy to oznacza, że nigdy mnie nie kochała skoro tak postąpiła? Pytanie do kobiet: czy jest możliwość, że dalej o mnie myśli i coś czuję, mimo, że tak szybko się z kimś związała?Dodam, że nie było żadnych zdrad itp, raczej brak większych problemów w związku.Bardzo za nią tęsknię i dalej nie rozumiem jak można tak szybko związać się z kimś innym
#logikarozowychpaskow #rozstanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Opcji jest kilka: albo bolca miała już podczas bycia z tobą, albo już wiedziała, że nie chce być z tobą i sobie innego szukała, albo sobie szybko znalazła jakiegoś i tylko go wykorzystuje do "zaleczenia", albo robi to na pokaz, żeby jeszcze cię zranić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na pewno zdarza się, że Tobie myśli, aczkolwiek znam wiele kobiet, które bardzo szybko "wpakowały" się w nowy związek, w dwóch przypadkach skończyło się to nawet ślubem i są szczęśliwe. Najlepiej po prostu o tym nie myśl, nie analizuj, ludzie się przecież różni.
  • Odpowiedz
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania nie rzuca się nikogo z dnia na dzień, musiało to już trwać ale albo nie widziałeś, że coś jest nie tak albo nie chciałeś wiedzieć. Dla niej uczucie do ciebie już wygasło wcześniej, nic już dla niej nie znaczysz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wcześniej pewnie też oboje planowlaiscie być ze sobą do końca życia, a jednak się skończyło xd miłość się kończy. Jak zerwała znaczy, że przestała cię kochać zapewne w trakcie waszego zwiazku, koniec i kropka.
  • Odpowiedz
OP: @nama: mówiła kilka dni przed rozstaniem, że bezemnie umrze, a kilka dni po jest już z kimś innym i zrzuca cała winę na mnie?to nie jest logiczne, dorośli ludzie tak się nie zachowują, hormony nie są usprawiedliwieniem

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale czego ty oczekujesz? Ze wszyscy ci tu napisza ze ona cie kocha a zrobila to zeby nie cierpiec? Przestan byc takim frajerem bo ona cie nie zechce a ty sie zastanawiasz czy ona cos czuje. Skonczyla z toba, ma nowe zycie i tobie radze to samo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

mówiła mi kilka dni przed rozstaniem, że umrze bezemnie, że mnie kocha


Jak to #!$%@? bez s mówił w filmie: "Wiele rzeczy mówiłem". Ścieme ci waliła i wykorzystywała to, że jesteś zapatrzony w nią jak ciele na malowane
  • Odpowiedz
to był jej kolega, czułem że coś nie tak ale robiła mi tylko awantury, że jestem zazdrośnikiem.A w międzyczasie wyznawała mi swoją miłość, więc co do #!$%@?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie miala jeszcze wtedy pewnosci, ze moze na niego plynnie przeskoczyc, gdy tylko taka pewnosc zyskala to zmienila galez, czego tutaj nie rozumiesz?
  • Odpowiedz