Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Mam pytanie odnośnie #zwiazki
Moja ex odrazu po rzuceniu mnie związała się z innym mężczyzną mimo, że wcześniej zapewniała mnie o swojej miłości, także nie spodziewałem się tego wszystkiego, był to dość duży szok.Jak to możliwe, że ktoś tak szybko radzi sobie z rozstaniem?Czy to oznacza, że nigdy mnie nie kochała skoro tak postąpiła? Pytanie do kobiet: czy jest możliwość, że dalej o mnie myśli i coś czuję, mimo, że tak szybko się z kimś związała?Dodam, że nie było żadnych zdrad itp, raczej brak większych problemów w związku.Bardzo za nią tęsknię i dalej nie rozumiem jak można tak szybko związać się z kimś innym
#logikarozowychpaskow #rozstanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 72
  • Odpowiedz
@sombreroo pierwsze co bym robił to szukał powodów do stwierdzenia nieważności ślubu, jeżeli był kościelny. To w ciul ciężkie temat, jeszcze cięższy jeśli są dzieci. Mogę trzymać kciuki i życzyć wytrwałości. Przede wszystkim się nie łam, nie daj jej satysfakcji
  • Odpowiedz
@Queltas właśnie nie bardzo są podstawy z tego co czytałem bo twierdzi że wtedy tego chciała i mnie kochała, a magicznie niecałe pół roku później jej się odwidzialo i mnie zdradziła, zainteresowała się kim innym. Dzieci nie ma, ale czuję się okropnie bo od jakiegoś czasu się staraliśmy o to, nie wychodziło a teraz muszę pisać, że szczęście że się nie udało...
  • Odpowiedz
@sombreroo: musisz mocno teraz skupić się na sobie, może nawet znaleźć jakieś nowe hobby, które pozwoli ci nie myśleć. Jeżeli nie jesteś w stanie jej wybaczyć i żyć z kimś kto cię zdradził (co jest w pełni zrozumiałe. Dodatkowo nie wiem czy ona by chgciała wrócić czy nie.) to szukaj, jest wiele powodów dla których można stwierdzić unieważnienie. Pół roku to bardzo szybko do "odkochania" i jest bardzo prawdopodobne, że zaczęło
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @sombreroo: z kobietami, szczególnie młodymi, jest zawsze ten sam problem - cały czas potrzebują atencji. Musisz wokół niej skakać, biegać, latać. Przynosić kwiaty, zabierać do restauracji, latać do odległych krajów... Wystarczy, że o tym zapomnisz, że wkradnie się rutyna, a w okolicy pojawi się „inny” i powie jej kilka miłych słów. Wtedy ty przestajesz się liczyć, nagle ten nowy jest ideałem, to on skacze, biega, lata. Niestety, poniekąd z
  • Odpowiedz
@Queltas w pełni rozumiem motyw skupienia się na sobie, nowe hobby itd. Tylko póki co nie mogę się z tym kompletnie pogodzić ani zaakceptować i to mnie blokuje. Ktoś mi powiedział że to tyg lada tak że bardziej się przejmuje nią niż sobą w tym momencie..i coś w tym jest. Dzięki Ci Mirku za ciepłe słowa..temat unieważnienia zakładałem że jest stracony ale może spróbuję jeszcze coś w tym kierunku
  • Odpowiedz
Wg mnie świadczy to o wypaleniu uczucia jeszcze w trakcie waszego związku, może po prostu nie zauważyłeś.
Mnie, taki czysty start z nowym partnerem, zająłoby minimum rok, jeżeli rzeczywiście kochałabym byłego faceta i rozstalibyśmy się w zgodzie, z powodu jakichś przyczyn nie do przeskoczenia. Nadal myślę czasem o byłych, ale raczej w sentymentalny sposób, bo wiem że nie pasujemy do siebie i nigdy już nie będziemy razem. W ogóle nie mieści mi
  • Odpowiedz