Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej! Mam pytanie odnośnie #zwiazki
Moja ex odrazu po rzuceniu mnie związała się z innym mężczyzną mimo, że wcześniej zapewniała mnie o swojej miłości, także nie spodziewałem się tego wszystkiego, był to dość duży szok.Jak to możliwe, że ktoś tak szybko radzi sobie z rozstaniem?Czy to oznacza, że nigdy mnie nie kochała skoro tak postąpiła? Pytanie do kobiet: czy jest możliwość, że dalej o mnie myśli i coś czuję, mimo, że tak szybko się z kimś związała?Dodam, że nie było żadnych zdrad itp, raczej brak większych problemów w związku.Bardzo za nią tęsknię i dalej nie rozumiem jak można tak szybko związać się z kimś innym
#logikarozowychpaskow #rozstanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 72
  • Odpowiedz
skoro mnie nie chciała mogła nie mówić jaki jestem zajebsity, jak mnie kocha itp bo teraz nie wiem co o tym myśleć


@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu nie myśl o tym, bo będziesz się męczyć w nieskończoność. nie chciała, cię ma teraz innego, może kochała, może nie - to bez znaczenia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku zapomnij o niej. Kłamała i już. Nawet jeżeli tren drugi ją kopnie w dupę to niech Cie wszyscy Bogowie Chaosu bronią przed powrotem do niej jeżeli będzie o tym mówiła. Idź z kumplami do baru, wyrwij jakiegoś szlaufa na pocieszenie i żyj dalej.
  • Odpowiedz
czy jest możliwość, że dalej o mnie myśli i coś czuje


@AnonimoweMirkoWyznania: Na to jedno pytanie jest pewna odpowiedź - NIE.

Z tego co piszesz wygląda na to, że decyzję o rozstaniu podjęła dużo wcześniej. Może w ogóle nie traktowała waszego związku poważnie. Jeśli mówiła, że jest zakochana, to kłamała. Być może, świadomie lub nie, wymuszałeś na niej takie wyznania i mówiła tak dla świętego spokoju, być może chciała w ten sposób coś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miałam podobną sytuację, związek 2 lata, mimo że miłość to ostatnie pół roku istny koszmar, rozmowy i szukanie rozwiązań problemów prowadzące do nikąd aż w końcu decyzja o odejściu. W ciągu 2tygodni od rozstania poznałam faceta marzenie i mimo, że nie szukałam związku, zaryzykowalam i szybko ale świadomie zostaliśmy parą. Patrząc na to z boku można stwierdzić że pewnie #bolecnaboku albo że z kwiatka na kwiatek, dla
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na ogół rozstawanie się z kimś to dłużej rodzący się w kimś proces, który wieńczy po prostu decyzja o rozstaniu.

Nie, to niekoniecznie oznacza, że nigdy Cię nie kochała, tylko być może uczucie to wygasło/przygasło. Miłość to nie matematyczny wynik tego, że w związku nie dzieje się źle, albo że partner jest dla Nas dobry.

W większości czasu nie wiemy też co naprawdę myślą/czują nasi partnerzy i wszyscy musimy radzić sobie z tą niewiadomą. I tym, że to czy ktoś z Nami jest, jest zazwyczaj poza naszą
  • Odpowiedz