Wpis z mikrobloga

#wybory
Pracowałem z tą blondyną w czerwonym, ktora siedzi przy stoliku "dziennikarskim" na tvp info.
Kontakt się urwal bo wywaliła mnie z fejsa,zablokowała na twitterze itp, bo zadałem jej pytanie w komentarzu "mowiąć 'poważna partia' masz na mysli pis xD ?"
Jest to osoba ktora skończyła polonistyke i jezdzila na chyba kazde spotkanie pisu jakie bylo. Mnostwo zdjec z jarkiem,andrzejem itp. Nagle patrze i pyk dziennikarka gazety polskiej i niezależnej xD ogolnie beton myślowy ślepo oddany jedynej właściwej partii. To smutne ze wystarczy być klakierem zeby otrzymać posade w telewizji xd

#wybory #bekazpisu
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
midcoastt: no nie bardzo xD ktora partia ma takie TVP? i swoje służalcze gazetki? żadna. taką propagandę ma tylko pis


@NieBojeSieMinusow: każda która jest w danym momencie u władzy
Boze, jaka wyborczy mają krótka pamięć! I nie chodzi mi tu tylko o PO
@ZaplutyKarzelReakcji: to już jest ten etap, w którym prawaki mają świadomość jak bardzo żenująca jest to propaganda, więc zaczynają stosować argumenty "a za peło". Z całym rządem zresztą tak jest, 3 lata temu było "odsuńmy szkodników z PO od władzy", które potem zamieniło się w "ale inni też tak robili".

Kraśko, Olejnik, Kuźniar, Rusin? Same klakiery...


@Ogau: poniekąd tak, tyle, że oni obecnie występują w prywatnej telewizji.
poniekąd tak, tyle, że oni obecnie występują w prywatnej telewizji.


@adibor: obecnie tak, ale podawanie argumentu klakierów w tvp, jako upolitycznienia telewizji przez PiS jest po prostu nie trafione. Inna sprawa, że upolityczniona jest, ale to nie argument, że TERAZ OLABOGA JEST DRAMAT.