Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jestem_na_dworzu Nie zadałeś żadnego normalnego pytania, tylko wyszydziłeś to, że ktoś pomalował ściany na czarno, bo przecież na czarno to wolno tylko w pokojach 40x40m.
Ja całe życie słuchałem takiego #!$%@? od rodziców, znajomych i randomów w internecie, że ściany muszą być jasne, bo nic nie widać, bo pomniejsza, bo depresja i wuj wie co jeszcze.

#!$%@? tam.
Pomalowałem salon z kuchnią w kolorach czerni i grafitu i wygląda zajebiście. Najlepsze kolory
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tarec: pokażesz? Jak duże pomieszczenie? Ciekawa jestem, bo od jakichś 2 lat nie mogę się zdecydować na kolory ścian w salonie z aneksem, a jak mam mieć jakiś pitu brzoskwiniowy, beżowy, czy inne gówno, to już wolę czystą biel. Grafit, granat, butelkowa ciemna zieleń chodzą mi po głowie, ale nie mogę się odważyć coś...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agataen: sypialnia ok, ale u nas życie toczy się w salonie. Około 24m2 razem z aneksem schowanym w rogu (pomieszczenie w kształcie litery L). Trochę mam też problem jak to ugryźć, bo ściana, na której jest płyta indukcyjna z szafkami, dalej przechodzi w ścianę z rogówką. Jakoś nie widzi mi się tam ciemny kolor, a nie chcę też ucinać... Ogólnie temat rzeka jeśli chodzi o kolory w tym pomieszczeniu XD
@catch: siostra ma w takim salonie z aneksem jedną ścianę też granatową - też wygląda fajnie. Wiele zależy na pewno od światła naturalnego. Na stronie chyba duluxa był taki śmieszny program gdzie można było zrobić zdjęcie i nałożyć różne kolory żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało.
@catch Chętnie wrzucę za 3-4 dni, bo teraz jestem w trakcie innych prac i jest burdel. Mogę wrzucić z teraz dla samego koloru, ale to oczywiście nie oddaje efektu wizualnego. Wszystko oczywiście jest kwestią gustu, a niektórzy naprawdę potrzebują widnego pomieszczenia. Ja mam jednak tuż za oknami sąsiedni blok, do tego to strona zachodnia, a jednak jest bardzo przytulnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tarec: U mnie wschód, myślę, że by było za ciemno. Ale ja i tak mam w planach max jedną ścianę. To może tivizornię machnę na butelkową zieleń... no nie wiem, te moje ściany jakieś takie z dupy jeśli chodzi o dobór kolorów. Też zupełnie w innym stylu mam mieszkanie, taki lekko skandynawski pomieszany z artystycznym nieładem, bo się najlepiej czuję w takich przestrzeniach, dużo drewna, 2 regały książek i głównie niskie