Wpis z mikrobloga

@owned4ever: chlopie, znam zawodnika z ktorym bylem na biwaku. Koles wypijal dziennie krate piwa (24 puszki) do wieczora, potem na ognisku 0.7 wodki lub w----y. Absolutnie nie powiedzialbys, ze byl pijany po takiej ilosci.
  • Odpowiedz
@MarioMAX: nigdy mnie nie w------i z żadnej roboty, mam gdzieś maila od managera z uk jak się pyta po miesiącu czy wrócę, w kraju mam rekord od czerwca do lutego - tyle czasu mnie nie zwolnili. Teraz co mi grozi to jebki od prezesa max za wagarowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: 2 piwa to praktycznie nic. Ledwo się jopa zaczyna cieszyć. 4 to taka spoko dawka żeby nie być n-------m ale mieszanie to już patola ale w sumie chciałbym zobaczyć jak ktoś wypija 8 piw i 0,7 i nie zazgoni
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Ok, ja się właśnie zastanawiałem czy twój avatar to przypadek. A kiedyś obserwowałem codziennie twój tag, piękna robota spawacza. Do teraz mam gdzieś zapisaną twoją opowieść, jak szukałeś masę czasu piosenki z twojego pierwszego samochodu. Żal słyszeć, że wciągasz się w alkoholizm, walcz z tym człowieku.
  • Odpowiedz
chciałbym zobaczyć bohatera co wypije 8 piw i 0,7 I wraca do domu


@owned4ever:
8 piw i 0,7 na dwóch może być? Jak tak to mogę Ci wysłać swoje zdjęcie. Jeszcze wracałem do domu pieszo 10km przez jakieś lasy. Nie żebym się chwalił bo to żaden wyczyn, ale to absolutnie możliwe i nawet częste.
Zdarzało mi się i 1,5l w----y na dwóch i zbliżoną ilość piwa.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: nie da się kulturalnie wypić dwóch piw bo piwa są dla meneli. Możesz się pocieszać kraftowym gównem produkowanym dla klasy średniej.
Pijąc p--o przyznajesz że jesteś tylko robolem w cudzych rękach. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Wypijałem więcej i wracałem 'w miarę' trzeźwy, ale zaczynałem wieczorem i kończyłem nad ranem, więc w czasie to sie elegancko rozkłada. Na szczęście mam to już za sobą.
  • Odpowiedz