Wpis z mikrobloga

@simo_pl: jest tu drugie dno, wiedząc że te roboty będą wtkorzystywane do poszukiwania nielegalnych imigrantów, ten właśnie zlokalizował swój cel, skanuje jego siatkówkę, a za chwilę rozpocznie eliminację celu - niczego nieświadomej dziewczynki, winnej jedynie tego, że urodziła się po złej stronie granicy, w złych czasach
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Przecież to nie film dokumentalny że ma wyczerpywać temat i pokazywać z każdej strony. Myślę też że nie znalazło by się wystarczająco pieniędzy i widowni na 20 parę pełnometrażowych filmów o każdym z tematów, a zawsze można byłoby powiedzieć że do wyczerpania tematu potrzeba więcej niż jednej części. Osobiście uważam że format serialu-antologii jest genialny. Pozwolił poruszyć wiele tematów, zainteresować, przyciągnąć także osoby które filmu sci-fi o danej tematyce nie
  • Odpowiedz
@zwierzak40: masz rację, na porządne filmy mogę sobie zaczekać, a w międzyczasie black mirror dobrze promuje sci-fi
mi się wydaje że raport mniejszości, albo odyseja kosmiczna poruszały takie trudne tematy z którymi przyjdzie nam się jeszcze zmierzyć w przyszłości w rzeczywistości
  • Odpowiedz