Wpis z mikrobloga

#blizzcon #diablo #diabloimmortal

Zaczynam powoli sądzić, że większość community związana z Diablo ma chyba wspólną matkę z fanami Gwiezdnych Wojen. Co by Blizzard nie zrobił - hejt. I suche poklaskiwanie wszystkiemu, co tylko wyśmiewa firmę, walić to, że pojawiają się komentarze nawet o spaleniu rodzin twórców xD Fajne heheszki, a jak usuwają takie komentarze to jest buczenie, że "kasują krytykę". Krytykę, która jak zawsze, jest nie do końca uzasadniona i opiera się na efektu kuli śnieżnej i memiastej retoryce.

Chyba większość ludzi zapomniała ile D3 powstawał i jak Blizzard jest ostrożny w wydawaniu dzieł. Do dziś nie zapomnę jak można było preordery już pod koniec 2006 roku zamawiać. A w dodatku gra rozjechała się z obecnymi graczami, którzy płakali na forach, że nie mogą ubić Beliala w Akcie II. Tylko chcieli z buta całe inferno na raz przejść. No i doprowadziło to do tego, że teraz można nie mieć połowy mózgu i grę przechodzi się z palcem w dupie.

Ogólnie uważam, ża cała ta nagonka na Blizza jest przesadzona. Sam z chęcią odpalę mobilkę, a na D4 po prostu poczekam. Z resztą jest to zwykły Action RPG z widokiem z góry. Na prawdę nie wiem co nowego, a tym bardziej innowacyjnego można tu wprowadzić, by zrobić tę słynną "rewolucję", z której nikt nie potrafi się w community wytłumaczyć.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Geraltzkiwi może nie jako fan marki ale jako ktoś kto świetnie bawił się przy diablo i uważa diablo 2 z dodatkiem za jedną z najważniejszych gier swojego dzieciństwa (katakumby powodowały że mam ciarki na plecach a muzyka z Pana zniszczenia powodowała epickość kiedy przemierzalem górę arreat)
Sprawdzę sama grę i wtedy ocenie. Bo jak na platformę na którą wychodzi wygląda to świetnie.

Sam gardzę grami mobilnym i uważam je za gówno
  • Odpowiedz
@dancap przeciez nikt nie ocenia czy gra bedzie dobra czy nie bo na to jest za wczesnie. Ocenia sie podejscie do fanow, do serii diablo, do samej gry rowniez bo oni nawet jej nie tworza od zera tylko zlecili innej firmie zmiane na diablo isniejacej gry mobilnej. To sa sluszne pretensje ktore maja obecnie fani. Sama gra moze byc sukcesem, jej zapowiedz i realizacja jest porazka.
  • Odpowiedz
  • 1
@Geraltzkiwi zapowiedzieli to co myśli zapowiedzieć. Nigdy nie było wzmianki o tym aby to było D4 czy D2HD. To były tylko spekulacje i dopowiedzenia fanów to co chcą zobaczyć i sami odpowiedzieli sobie sama prezentacje. Mowa była tylko o projekcie w świecie diablo. Dlatego ja nigdy nie podchodze z nadziejami jak małe dziecko.
Fani dostali to co zapowiadano projekt w świecie diablo a to problem fanów że oczekiwali czegos innego.
Akurat
  • Odpowiedz
  • 0
@Geraltzkiwi tak jak napisałem nie jestem "fanem" tylko graczem (który już nie ma czasu na gierki) który zatrzymał się na diablo 2 i chętnie sprawdzi ten tytuł. Tak jak napisałem niczego sobie nie dopowiadałem słysząc słowa blizzarda "że nie szykują niczego na kształt diablo4(liczyłem na diablo 2hd bo diablo 3 to dla mnie kupa)
Warcraft 3 HD pokazuje że potrafią podejść do tematu z szacunkiem bo wygląda to pięknie i liczę
  • Odpowiedz